Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik anti-kapitalista?

A Jobbik anti-kapitalista?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, rettegnek a multiktól.
2011. jún. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
A jobbik a terrorizmust éltetik.
2011. jún. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok Jobbnxik, de szerintem nem.


Egyszerüen képesek megérteni hogy a globalizált nagytőkés világ, a kis és tőkeszegény országoknak nem jó.

Hogy a multikat ha azzal csábítjuk hogy olcsó a munkaerőn, akkor két dologgalkell számolnunk.

1, Addig maradnak amíg olcsók vagyunk és adó kedvezményeket adunk nekik, és utánna odébb állnak.

Az sz, mesterégesen le lesznek húzva a bérek.

2, Mivel export import ra vannak beállva , az isten sem képes őket ellenőrízni, nem hogy az adóhatóság.


A kermultikról nem si beszélek, mert azok csak viszik a pénzt és nem hozzák, illetve leépítik az alvállalkozói szférát, nem gyarapítják.


"ezért nem bírják a jobb közép könzervatívok."


A szociális piacgazdaságban hisznek, és az alulról növekedő fogyasztás okozta fenntartható növekedésben.

A neoliberalizmust, " ami csak a tőkével rendelkező társadalmaknak jó,teljesen elutasítják.


Ezért nem bírják a balíbek őket!


Kb ennyi.


Persze inkább nacionalisták, mint internacionalisták

2011. jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

"A jobbik a terrorizmust éltetik."


Gratulálok, értelmes mondat volt!


Szerintem is antikapitalista. Nem nézik jó szemmel, hogy a multik hogy szívják a vérünket és hogy zsákmányol ki a spekulatív karvalytőke.

Nem kell mindjárt kommunizmusra gondolni. A kapitalizmus ellentéte a szocializmus. Van nemzeti szocializmus is.

2011. jún. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Marx mondta: a kapitalizmus saját maga alatt fog összeomlani.

És tényleg! Nekem sem jött be ez a szabadkapitalizmus. Jöhetne már a csere.

2011. jún. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Falko ***** válasza:

Nem, a Jobbik nem antikapitalista.

A Jobbik a kis és középvállalkozásokat preferálja, legalábbis ezt mondják.

A külföldi vállalatoknak sem olyan elszánt ellenségei, csak ha azok nyugatról jönnek, a kelettel szemben már egész másmilyen viszonyban vannak - ami mondjuk nem is rossz hozzáállás, hisz egy keleti váltás valóban gyengíthetne jelenlegi függéseinken.


A Jobbik nem szerei a TESCO és a többi nagy kereskedelmi multit, de más nagyvállalatokról nagyokat hallgatnak.

2011. jún. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!