Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jo az MSZP otlete, hogy a...

Jo az MSZP otlete, hogy a nyugdijas rendvedelmisekkel oriztetne az allami intezmenyeket, epuleteket?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Jobb,mint a közmunkafelügyelő. De azért elég röhejes lenne,ha egy nyugalmazott ezredes őrt állna a laktanyakapuban.
2011. jún. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Biztosan nem ennyire szelsoseges esetekre gondoltak,hanem amit most orzovedo cegek latnak el feladatokat, szinten nyugdijas rendorokkel,az most egy allami cegnel tennek.
2011. jún. 10. 21:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt sem értem, hogy a rendőrséget miért őrző-védő cég őrzi...
2011. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen es a laktanyakat sem a katonak orzik mint regen.
2011. jún. 10. 21:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ötlet jó, csak szerintem nem épp az mszp az ötletgazda. Azt kinézem belőlük, hogy most ezt (is) mondják, amiről tudni kell hogy homlok egyenest szemben áll azzal amit műveltek. Ugyanis az ő idejükben valósult meg majdnem, hogy a rendőrpalotát is őrző-védő társasággal őriztették. Most meg az ilyen dumával megint azt a látszatot akarják kelteni, hogy ők találták fel a meleg vizet.
2011. jún. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg eléggé szembemegy azzal a politikával, amit korábban az MSZP folytatott, de ha ez igaz, akkor ez kb. az MSZP első jó ötlete az elmúlt 10 évben :))))
2011. jún. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!