Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is úgy érzi, hogy a...

Más is úgy érzi, hogy a pártok ezen az oldalon keresztül is tesztelik a népszerüségüket?

Figyelt kérdés
Mert én igen.
2009. márc. 19. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem.
2009. márc. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem érzem így!

Nekik mákszem ez az oldal, sokkal több lehetőségük van erre.

2009. márc. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem. Mit foglalkoznának ők pont ezzel az oldallal?
2009. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis! A sok idelatogato teszi fel ezt a sok politikai kerdest.
2009. márc. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Biztos van olyan politikus, aki beleolvas, de nem döntő. Döntő akkor lenne, ha az itteni hozzászólások hatására holnap bejelentenének valami olyan változást, amit mindenki (de legalábbis az emberek többsége) szeretne, de nem reméljük, hogy bekövetkezik.
2009. márc. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy így kimondottan a pártok, legfeljebb néhány pártkatona van itt, aki kíváncsi. De persze bármi előfordulhat. Akár fizetett hirdetés is :)
2009. márc. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Lehet. Az én egyik kérdésemet pedig feltették az egyik internetes oldalra,nem párttal kapcsolatos teljesen, de nem írom le mi... A fiam meg megkérdezte, hogy nem én írtam -e véletlenül?
2009. márc. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljes képtelenség: több mint 20ezer felhasználóból egy politikai kérdésre válaszok 8-10 ember. Ebből semmilyen következtetést nem lehet levonni, statisztikailag használhatatlan. Egyszerűen adnak egy megbízást valamelyik közvélemény-kutató cégnek, és megvan az adatuk. Egy ilyen oldal figyelése nem érné meg a befektetett időt.
2009. márc. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Maximum magánemberként olvasgathatnak, de gondolj bele; ez túl olcsó forrás lenne. Mire számolnának el milliókat?! Van ennek költségesebb módja is...
2009. márc. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!