Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet-e életnagyságú Orbán-pos...

Lehet-e életnagyságú Orbán-posztert kapni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 16:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%
Szerezz nekem is. XD
2011. máj. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 tetris ***** válasza:
49%
Ajjaj, bezzeg a Rákosi idejében nem mertetek volna így humorizáni!
2011. máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
96%
Mi a körzetünkben induló egyik politikus plakátját választáskor leszedtük, és légpuskával lőttünk rá a kertben. Ajjaj, most terrorista lettem...
2011. máj. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Tetris: Te nagyon tévedsz. Orbánt és Gyurcsányt sokan szidják,esetleg gúnyolják,de viccek nem születnek róluk.

Rákosiról viszont nagyon sok politikai vicc keletkezett Pesten. Az ott dolgozók hetenként hoztak haza új vicceket. Igaz,hogy ezeket nem nyiltan hangoztatták,de családi és baráti körben,néhol még a munkahelyeken is szájról-szájra terjedtek.

Sőt: Latabár Kálmán neves és kedvenc színész volt már,amikor hónapokra letiltották a szinpadról egy poénja miatt.

A színpadra belépve egy madzagon húzott a padlón egy képet. Körbejárt és kérdezgette: Hova akasszam? Végre talált egy szöget és felakasztotta rá Rákosi fényképét.

2011. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Minek az?


Szarral akarod dobálni a hősök terén?

2011. máj. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 doboszoli ***** válasza:
95%

Első!

Dobtam a hátast.

2011. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!