Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnál, ha Budapest is...

Mit szólnál, ha Budapest is olyan sokszínű lenne vallásilag és etnikailag. Mint más nyugat-európai nagyvárosok?

Figyelt kérdés
Mondjuk sok bevándorló lenne; az iskolákban, munkahelyeken sok nő fejkendőt viselne stb.
2011. máj. 22. 11:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

72%, 14.28 vagyis utsó

érdekes elmélet, hallottam már ilyen dumát, de hát szóhoz sem jutok

azért ez így nem igaz, van benne igazság, de ezt így kijelenteni nagy bátorságra vall

te aztán biztos Nyírmucsaröcsöge középvégen laksz

2011. máj. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Utolsónak nagyon igaza van. Töriből elméletileg mindenki tanulta, hogy Budapest v. Judapest soha nem volt echte magyar. Am. én Budapesten születtem élek, de a szüleim szatmáriak.

Sokak említették, hogy itt nincsenek bevándorlók a nyugat-európai városokhoz képest.. én inkább azt mondanám, hogy itt is akadnak szép számmal tehát sokan vannak, nyugaton viszont szinte csak azok vannak. Oktogon környékén lakok. 2 éve voltam Párizsban és francia beszédet alig hallottam, francia embert pedig szinte nem is láttam. Menthetetlenül fogynak a fehérek mindenhonnan.

2011. máj. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!