Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bizhatunk-e az elnök optimizmu...

Bizhatunk-e az elnök optimizmusába?

Figyelt kérdés

Ujsághír:


Romákkal képzeli a gazdasági fordulatot Orbán

A miniszterelnök szerint a cigánysággal való együttműködés nélkül nem állhat helyre az ország gazdasága.

Hir24.hu

2011. május 20. 10:53


A miniszterelnök szerint a romákkal való együttműködés nélkül nem tudják végrehajtani azt a gazdasági fordulatot, amely a munkára alapozza Magyarország jövőjét.


Orbán Viktor ezt azon a pénteki budapesti rendezvényen mondta, amelyen a kormány nevében keret-megállapodást írt alá Farkas Flóriánnal, az Országos Roma Önkormányzat elnökével.


Hangsúlyozta, a tisztességes élethez 180 fokos fordulatra van szükség a magyar gazdaságban, és ezt a magyarországi romákkal közösen kell véghezvinni. E fordulat lényege az, hogy aki tud és akar, dolgozzon. A munkára épülő gazdasági rendszert fel kell építeni Magyarországon - jelentette ki.

A kormányfő kitért arra is, hogy a roma közösség vezetésében beállt változás nélkül nem jutottak volna ide, mert - mint mondta - "akárkivel én sem írok alá megállapodást".


MTI


2011. máj. 20. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Optimizmus? Ezen az oldalon ezt a szót hírből nem ismerik, úgyhogy rossz helyen jársz.
2011. máj. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Én szeretnék bízni benne. Aztán majd meglátjuk mire mennek.
2011. máj. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mivel mást nem tehetünk bízzunk benne. Rosszabb esetben csalódunk.

Jobbat nem tudok.

2011. máj. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

ezektől a fideszesektől már nem lehet várni semmit


miután úgy alakították, hogy az adórendszer a gazdagoknak kedvezzen, innentől kezdve nincs a szavuknak semmilyen hitele

2011. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Ez nem optimizmus, hanem parasztvakítás.
2011. máj. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Ez optimizmus?

Akkor még bíztam benne, mikor liberális volt. Azóta megtanultam, olyan, mint a szélkakas. MNYP államosításánál azzal vádolta a bankokat, hogy eltőzsdézik az emberek megtakarításait. Most Ők tőzsdézik el az IMF hiteleket. Azt is mondta, csökkentik az adóterheket, és az ígéretét betartotta. Ma már sokkal kevesebb adót fizetnek a leggazdagabbak.

2011. máj. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudsz most jobbat?
2011. máj. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Öreg fejjel én már úgy gondolom: nincs olyan dolog, ami mellett ne lehetne érvet találni.


Lám: még a faji diszkriminációra is lehet érvet találni: azt, hogy pozitív.


Pedig: a mai többség oldaláról nézve inkább negatív diszkriminációnak tűnik.


Úgyhogy: nincs abszolút igazság, csak tények vannak, amiket tálalnak neked. Ha így tálalják ugyanazt a tényt, örülsz. Ha amúgy, akkor aggódsz. Minden azokon múlik, akik tálalnak.

2011. máj. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!