Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki szereti nagy liberális...

Ki szereti nagy liberális gondolkodónkat, Tóta W Árpádot?

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 16:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Na hát senki sem szereti a liberilizmus bajnokát?
2009. márc. 15. 20:32
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Tóta W. Árpád mostanában konzervativizmusban is utazik, nemcsak liberalizmusban. De igazából egyikben sem, mert nem elég művelt ahhoz, hogy világos, letisztult eszméi legyenek. Divat-ujságíró, aki kiszimatolja, hogy egy bizonyos vásárlórétegnek milyen lózungokra van szüksége, és azokat leírja, jó sok ismétléssel és bő lére eresztve, dagályosan. Önálló gondolatai nincsenek, mert ahhoz az aktuális témában való elmélyedés és gondolati erőfeszítések kellenének. Egy ideig népszerű volt "szókimondása" miatt, de mióta a Miniszterelnöki Hivatal fizeti, igen vicces dolog őt szókimondó újságírónak tartani. Másrészt a stílusa is unalmassá vált: ami a (a Magyar Narancsban) a 90-es évek közepén úttörőnek számított, mára már eléggé ellaposodott, unalmas.


Egyébként Tótáról és a Tóta-hívek mentalitásáról van egy híres paródia-blog: [link]

2009. márc. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,én is így gondolom csak irónikus kérdésnek szántam.Üdv
2009. márc. 18. 11:42
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
senki.
2009. márc. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
A kedvenc újságíróm, nagyon kedvelem, bár amikor a kérdést kiírták még nem voltam rendszeres olvasója...
2009. szept. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem is nagy, nem is liberális igazán, és főleg nem gondolkodó. A hasonszőrűek szeretik.
2022. febr. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!