Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szélsőjobbosok! Tegyük fel,...

Szélsőjobbosok! Tegyük fel, hogy megalakulna egy nektek tetsző kormány és valamit (mindegy, hogy mit) akarnának tenni kollektíven a cigánysággal. Hogyan döntenék el, hogy ki a cigány és ki nem?

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 00:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%

-Verekszenek

-Többségük a dutyiban

-8 évesen terhesek

-Iskola helyet a kocsmákban vannak

-A bőrük színe fekete

2011. máj. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
A falubéliek mindig tudják, és a környezetből is látszik. Ha meg nem, akkor azzal úgyse kell semmit tenni.
2011. máj. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%

Letörölték a válaszomat a szabad véleménynyilvánítás nevében, pedig semmi provokatív nem volt benne. -.-'

Szerintem ide sem írok többet.

2011. máj. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
26%
Mért nem lehet felvállalni hogy szélsőjobbosok? Minek ez a képmutatás? Biztosra veszem, ha felvállalnák az igazi nézeteiket, akkor és nem mindig a populista éppen ami tetszik a jónépnek arcukat mutatnák, sokkal több szavazó lenne a szélsőjobboldalon.
2011. máj. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
57%

"Letörölték a válaszomat a szabad véleménynyilvánítás nevében"


Te például azt sem tudod mi a szabad véleménynyílvánítás ezt már egy előző kérdésedben is bizonyítottad. Csak azért írom, mert szégyen hogy pont azok pattognak, akiknek nincs jogi és politikai tudásuk,de azért ők megmondják a tutit...

Egyébként meg, regisztráltál tehát elfogadtad a felhasználási feltételeket.

2011. máj. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%

Feltételezem a Jobbikra gondolsz, kedves kérdező... A Jobbikra bármennyire is mondja a média, nem tiszta szélsőjobb. Ha utánanézel a szélső jobboldal fogalmának, aztán elolvasod a Jobbik programját, rájössz, hogy sok elem eltérő a szélsőjobb fogalmától. Csak hát valahova tenni kellett őket... biztos oda illettek leginkább. Na de mindegy is.

Másrészt, az, hogy ki cigány és ki nem, elég egyértelmű sokszor. Falusi vagyok, a két szomszéd falu tele cigányokkal, sajnos eléggé keveredtek már a fehérekkel, de azért megnézve a családfájukat, visszanézve a szüleiket, nagyszüleiket, el lehet dönteni még, hogy ki az, ki nem az. Bár akinek mondjuk csak az egyik nagyszülője volt cigány, az már szerintem nem tekinthető cigánynak. De akinek az egyik szülője cigány, az az... unokatestvéremnek cigány élettársa van. A gyerekeik szépen a cigányra ütöttek, mint külsőre, mint viselkedésre. Szóval én pl őket is cigánynak tekintem.

Múltkor volt az orvosnál egy cigány csaj... a gyereke szőke, kék szemű volt, pedig az anyjáról lerítt a nemzetiségük. Vannak már ilyenek, akiknek a bőre, a haja már kezd alkalmazkodni, úgymond kifehérednek (félcigány ilyen nagyon sok van, de a viselkedésüket, a cigány stílust nem tudják levetkőzni, ső, ezek a legrosszabbak, állandóan verekednek a lányok is stb.!), ezeket látszat alapján elsőre nehéz kiszűrni, de szülők alapján megint csak menni fog. Szóval nem olyan ördöngős dolog ez. A cigány kisebbégi önkormányzatokról nem is beszélve.

De még egy dolog: A Jobbik nem csak a cigányok ellen akar fellépni, hanem minden bűnöző ellen! A cigányellenesség csak onnan ered, hogy ők követik el a legnagyobb számban és arányban a bűntetteket, de ők minden bűnözőt ki szeretnének iktatni. És ha arra van szükség, meg kell félemlíteni a bűnzözőket. Inkább ők féljenek, mint a tisztességes emberek. Ezért is igazságtalan az új törvény, amit érdekes mód minden parlamenti párt megszavazott a Jobbikon kívül. Remélem ettől még folytatni fogják a szervezetek a munkáikat, ha kell, akkor nem egyenruhában, de szükség van rájuk. Az meg nem értem, miért gond, ha valaki a szabadidejét arra áldozza, hogy egy adott településen rendet tartson, a bűnözőket visszaszorítsa.

2011. máj. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%

"Te például azt sem tudod mi a szabad véleménynyílvánítás ezt már egy előző kérdésedben is bizonyítottad."


Ha valaki olyanokat állít, hogy modjunk le a földünkről és a jövőnkről és milyen jó, hogy kipuszul a magyarság és az európai ember, mert amúgy is túlnépesedés van, akkor ne is haragudj, de annak meg fogom mondani, hogy inkább ne gondolkodjon és beszéljen, mert amit mond, az egy marhaság.

2011. máj. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

És a Jobbik szélsőjobbos elítéléséről csak annyit, hogy a hungaristák (az igazi magyar szélsőjobboldal) ki nem állhatják a simulékonysága és megfelelési mániája miatt, tehát innentől fogva ostobaság a Jobbik szélsőjobboldaliságán rágódni.

Nem szélsőjobboldali, hanem populista, demokrata, nemzeti radikális. Ezt meg kellene jegyeznetek.

2011. máj. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
45%
Akik bántják a magyarokat, lopnak, és rengeteget fialnak.
2011. máj. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
52%
Nem érdekel te kinek mit írtál, én csak arra az egyszerű tényre hívtam fel a figyelmed, hogy elfogadtad a felhasználási feltételeket és beleegyeztél abba, hogy a hozzászólásaidat bármikor indokolás nélkül letörölhetik.
2011. máj. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!