Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Cigány lovagrend alakult. De...

Cigány lovagrend alakult. De honnan vannak a lovak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 08:00
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Mi jöhet még a cigány lovagrend után?!

Munkanélküliek vagy hontalanok lovagrendje????

Egyébként a lótolvajokat már a vadnyugaton is felakasztották,itt,vadkeleten sajna még csak a tényleges életfogytiglannál tartunk - de fejlődünk!

A viccek láttán eszembe jutott nekem is egy:

-Mit kap a cigánygyerek születésnapjára?

-A biciklidet...

:)

2011. máj. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Hm nézzük csak a lótartás eléggé sok munkával jár.

Szeret a cigány dolgozni?

NEM szeret.

Van rá pénze?

A segélyekből több összejön nekik egy hónapba mint neked meg nekem a fizetésünk.

Vették a lovakat?

Nem az nem az Ő stílusok.

Elvették a lovakat, magyarul lopták.

2011. máj. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

nahát ez qrva jo !! meg a kommentek is ! jot röhögtem !

a cigus bement a pol.hivatalba reklamálni miért nem kapott segélyt,csak közben elfelejtette levenni a 2kilos fuxot a nyakábol ! még neki állt feljebb !egy vidéki ujsägban olvastam,de nem merték odairni melyik falurol van szo ! miért is ?

2011. máj. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Nagy Tévedés Tezsvéreim.

A cigányoknak mindig is volt lovuk.Értettek is hozzá.

Igazi lókötők voltak.

A törökök segédhadai voltak.Lovászok.Patkolókovácsok.

2011. máj. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

A törökök segédhadai voltak !

tehát ,elarulták a magyarokat,és a bégnek segitettek !! mi meg miért szeressük öket ?

2011. máj. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Lovagrend meg nagymester, hát ez k*rvajó... ez annyira jellemző rájuk :D Én meg akkor megalakítom a Gyűrű Szövetségét.
2011. máj. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

"A törökök segédhadai voltak !

tehát ,elarulták a magyarokat,és a bégnek segitettek !! mi meg miért szeressük öket ?"


Úgy van! Éljen a tudatlanság! Melóztak, mint a korban mindenki, a királyok játékain kívül nem volt túl nagy szerepe a népek közötti munkáknak. Kivéve a kereskedelmet...

2011. máj. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
A múlt héten ellopta valaki egy lovunkat. Eddig gondolkodtam, hogy mi lehet az indok, de most már minden kétségem eloszlott. Csakis a lovagrend rettenthetetlen lovagjai lehettek! XD
2011. máj. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Megmondom őszintén én se kedvelem őket túlzottan de nem teljes mértékben ők tehetnek arról hogy ennyire lezüllöttek.

Régen rendes dolgos cigányok voltak akik kétkezi munkával keresték a pénzüket és ez nem volt annyira régen elég csak 3-4 generációra visszatekinteni.

De hol vannak ma már ezek a munkák ? és a kis cigány puja aki a retekben éli le az életét fűtés, melegvíz és áram az ha akarna se tudna normális életet kezdeni mert visszahúzza a családja.

2011. máj. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!