Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Felszínre került a gyöngyöspat...

Felszínre került a gyöngyöspatai felvétel. Mit gondoltok róla?

2011. ápr. 28. 13:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a hugyozós gyereket nem kéne beazonosítani a Szebb jövőért polgárőrökkel sem a Véderővel.Mert addig azok fegyelmezettek voltak.

A rendőrséggel együttműködő polgárőrségre pedig szükség van .Tökmindegy minek hívják magukat amíg rendesen teszik a dolgukat ingyen és önként a rendőrséggel együttműködve vigyáznak a közbiztonságra.

Nem betiltani kellene őket hanem együttműködni velük, mert a cél közös.Inkább örüljenek az önkéntes fegyelmezett segítségnek , ha már nem képesek megoldani a problémákat.

Vagy valakinek érdeke a cigánybűnözés és a cigányhőbörgés?

Annak nem szabad előfordulnia , h öreg nyugdíjasok féljenek az otthonukban , vagy félve menjen ki bármikor is bárki , bárhol az utcára.A cigányok ha már ennyire élhetetlenek ne terrorizálhassanak senkit sem szóban sem tettben sem avval , h csapatokban kószálva félelmet keltsenek.Várom az erre vonatkozó törvényeket is.

Mert ott abban a faluban ők kezdték az embereskedést a rablást és a hőzöngést és most nem tetszik nekik mit váltott ki a viselkedésük.Ha ültek volna a seggükön a putrijaikban és nem nyúltak volna a máséhoz és nem szólogattak volna be a templomba mászkáló öregjányoknak és civilizáltan viselkedtek volna , most nem lenne alapja ennek az egész hacacárénak.

Azzal pedig ne jöjjön egy se , h azért lop mert éhesek a purdéjai mert azokat a purdékat ő csinálta és ő felel értük, nem a gólya hozta neki sem.Aki pedig jácca az agyát annak előbb utóbb el szokták látni a baját, lehet az bárki.

2011. ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
96%

"A legjobb lenne ha kölcsönösen szétvernék egymást és akkor végre nyugalom lenne."


A cigányok miatt nincs nyugalom! A polgárőröket, ha megfigyelitek, csak azok szidják, akik minden információt a médiából szereznek. Az ott élő MAGYAROK BOLDOGOK, hogy ott vannak! Nekem ez elég...

2011. ápr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 bumbi02 ***** válasza:

nem értek az egészhez, de nyomozási anyagot mióta hoznak nyilvánosságra?


másrészt nem látom se a 80 cigányt akit a Véderősök mondtak, se a 20 véderőst akit a cigányok...

2011. ápr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
54%

Ja, látom egyeseknek hiába magyaráz az ember, nem érti meg.


A cigányok egy alsóbbrendű hulladék.

Csak a bökkenő ott van, hogy az imádott hulginjaitok épp úgy viselkednek.


Mekkora hőbörgés volt, amikor a napisz*ron meg a kurucinfón azon vertétek a nyálatokat, hogy le lett fotózva, amint az egyik cigány az utcán végzi a dolgát.


Most ez a gyerek sem tesz mást, ez valahogy fenemód mégsem kelt akkora felháborodást.


KETTŐS MÉRCE?


Ki védi a cigányokat? Én nem védem!

Csak szánalmasan gyökerek vagytok, hogy ezt nem veszitek észre és nem látjátok be.


Kereken kimondva CIGÁNY SZINTEN VAN EZ A RÉSZEG GYEREK IS...MEG AZ IS, AKI VÉDI EZT A VISELKEDÉST.


Ennyi.


Aztán maygarázhatjátok!


TI NEM VAGYTOK NEMZETI RADIKÁLISOK!

TE NEMZETI LIBERÁLISOK VAGYTOK!


Ugyanolyan hulladékok, mint akiket szidtok!


Egy radikális államban titeket is ugyanúgy lágerba b*sznának, még ha nem is tetszik a pici csőrötöknek.

2011. ápr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

És az nem mentség, hogy "de a másiknak is szabad"....persze, akkor viselkedj te is cigány módra!

A cigányok ellen a legjobb fegyver ha te magad is cigánnyá válsz....gratulálok.

2011. ápr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
12%

"A cigányok miatt nincs nyugalom! A polgárőröket, ha megfigyelitek, csak azok szidják, akik minden információt a médiából szereznek. Az ott élő MAGYAROK BOLDOGOK, hogy ott vannak! Nekem ez elég..."


Mert te aztán nem az internetről szerezted ezt az infot hogy a magyarok boldogok ott. Megnéztem helyi lakosok nyilatkozatait, ők azt szeretnék ha elmennének onnan a szélsőjobberek (cigányvédőket is el szeretnék zavarni)

Oda ment a jobbik, jól felkavart mindent, feszültséget szított...gratuláljunk nekik!

2011. ápr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Mert te aztán nem az internetről szerezted ezt az infot hogy a magyarok boldogok ott."


Ha hiszed, ha nem, én nem a médiából szedtem ezt! 10km-re lakom onnan, rengeteg az ismerősöm, és rokonom is él ott. Hidd el, örülnek, hogy éjszakánként nem kell betörőktől tartaniuk.

Persze, az is igaz, van köztük akit zavar a nagy felhajtás, meg hogy folyton távolabbi ismerősök hívják, hogy mi a fejlemény. De még azt senkitől sem hallottam, hogy a polgárőrök jelenlétével lenne gond, egyszerűen csak a botrányból van elegük.

2011. ápr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

És ezt is ajánlanám figyelmedbe:


[link]

2011. ápr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én rengeteg utcán pisilő cigányt láttam már, mégsem mentem oda agyonverni..


Ez szerintem mindent elárul a kedvenc fajotokról...

2011. ápr. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!