Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Gyöngyöspatán és más falvakb...

A Gyöngyöspatán és más falvakban masírozó félkatonai szervezetek tagjai miből tartják fenn magukat és családjaikat, ha egész nap csak járőröznek és menetelnek? Kik pénzelik őket?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 05:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Jah és azt azért sosem értettem,hogy egy ép eszű ember hogy nem furcsállja azt,hogy csak a romákkal történik ilyen incidens.Sem a török,kínai,német,szerb,osztrák és egyéb kisebbség felé nem irányulnak ilyen tettek.Ezen még kedves cigánypártiak nem gondolkoztatok el?Ja talán azért nem ők a célpontok,mert nem provokálják ki ingyen(segélyen) éléssel,vagy lopással,gyilkolással.
2011. ápr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
A gyöngyöspataiak menekülnek? Parafadugó került az egérlyukba és már nem jutnak a kamrába. Tovább állnak, de remélem a járőrözők is követik őket, minden településre kellene ilyen szolgálat. A mi településünkre is költöznek a romák még más megyéből is, mert itt kedvezőbbek a segélyezési feltételek, mert a polgimestert és a jegyzőt is a markukban tartják. Ebbe miért nem avatkozik be a politika?
2011. ápr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
A romáktól minden ismerősöm fél,és nem alaptalanul. Inkább örülnünk kellene hogy pár magyar a sarkára áll és tenni akar valamit a cigánybünözés ellen. A rendőrség sajnos nem tud tenni ellene.
2011. ápr. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
23%
Szándékos lejáratása a Fidesznek, amit nem kizárt hogy az mszp pénzel. Gondoljatok csak bele, épp most van terítéken a cigány kérdés, pont a Fidesz az EU soros elnöke, és éppen most van a legtöbb cirkusz roma fronton? Sok a véletlen egybeesés.
2011. ápr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
A Fidesz jelenleg magát is lejáratja,nem kell kampány is azért.Az embereknek nem nagyon fog tetszeni a Széll Kálmán tervezet(szabadság elvétel,pótlékok megvonása és egyebek).És nekem sem,ugyanis 22munkanap 4 műszakban 80ezer forintért nem biztos,hogy elég fizetés,annak ellenére,hogy van egy jó szakmám.Pályakezdőként sehova sem kellek,de még megvonják a fizetésemből az éjszakai,délutáni és hétvégi pótlékot is.Sebaj.Könnyebben kerülhetek utcára legalább.
2011. ápr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Gy.k. = Siránkozók, hőbörgők topicja. A Fidesz nagyon is jó, aki képes valamire is az életben annak semmi gondja nincs. Csak a Lázár által említetteknek nem jó. Ők meg maguknak köszönhetik nagyrészt. Hiába is erőlködik az ellenzék, esélye sincs.
2011. ápr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Kérdező te miből tartod fenn magad és ki pénzel?
2011. ápr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
71%
Az Antarktisz alatt élő titkos nácik pénzelik őket.
2011. ápr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Érezzék is a cigányok, hogy van mitől félniük. Remélem minden fertőzött településen megjelennek az ehhez hasonló szervezetek, mert a cigányoknak tudniuk kell, hogy az eddig megengedett életmódjuknak vége.

Meneküljenek, de majd meglátják, hogy sehol nem lesz maradásuk, mert a tolvaj, gyilkos, naplopó bandákat sehol nem látják szívesen. Ideje, hogy a magyarok a sarkukra álljanak, és megvédjék a hazát a belső ellenség ellen.

2011. ápr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nekem is pont ez jutott eszembe, mármint hogy az Eu is tépi a száját, hogy foglalkozzunk, karoljuk(!?) fel a cigányokat stb... aztán Francia és Olaszországból már úgy paterolták vissza hozzánk... azért az nem furcsa?, hogy:


- nálunk sok más nemzetiségű emberek is megtalálhatóak (arab, kínai, orosz, japán, taiwani és még sorolhatnám) de egyik népcsoporttal sincs problémánk, mint a cigányokkal. Én szoktam (igaz régebben) járni a kínai piacon -bp- és nekem szimpi volt az hogy láttam a kínaiakat dolgozni :) "kicsi kocsi", "forró kocsi" (aka forró leves szállítása) "vigyáztam" (mikor áthúzzák a kocsit rajtad) felkiáltás közepedte... arab pedig a háziorvosom, jól tud magyarul, semmi problémánk nincs vele, mindig vigyorog, bár még egy kicsit töri a magyart... de a cigányok... háát...például Zalaegerszegen pontban délben tele van velük a Dísz tér (nem vicc!). Nem tudom mit csinálnak mert rendes ember akkor még dolgozik...persze tartják a markukat segélyért meg apróért, miközben az egyik karjukban bőg a gyerek, hogy jaj nincs mit adnom enni a gyereknek (akkor meg miért szült?), mialatt a két ujjnyi vastag arany lánc a nyakukban lóg... szerintem ilyet soha semmilyen körülmények között nem látnátok magyaroktól...


- Talán nem (csak) mi vagyunk fajgyűlölők, hanem a kedves szomszédaink is, példa erre amikor Franciaországból kitoloncolták a cigányokat, mert ugyan azt folytatták amit nálunk...HÁÁÁT NEM ÉRDEKES? és akkor még ők is azt mondják, hogy jaj kezdjünk velük valamit, meg a beintegrálódás meg miegymás (persze csak nem féltik a saját szociális rendszerüket???)... ha dolgoznának, nem höbörögnének és normális emberhez képest viselkednének, akkor simán integrálhatnák magukat a mai társadalomban...


de ez csak az én véleményem

2011. ápr. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!