Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehet meghívni a Véderőt?

Hogyan lehet meghívni a Véderőt?

Figyelt kérdés
Nyíregyházához lakom közel, nálunk is hasonló problémák vannak, mint Gyöngyöspatán. Állítólag onnan elkezdtek menekülni a romák Véderő megjelenése után. Hogyan lehet felvenni a Véderővel a kapcsolatot, hogy ide is jöjjenek?
2011. ápr. 22. 15:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
3%
Remélem,hogy hamar törvények kívül helyezik a Véderőt!
2011. ápr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
keresel valami bűntettet, majd a cigányokra fogod, plusz kicsit zsidózól is a levélben. semmivel se jobbak a jobbikosok a cigányoknál.
2011. ápr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki eddig csak fényképen látott cigányt, az ne ítélkezzen! Oda kell költözni a szomszédjukba (az ingatlant olcsón megkapjátok, vajon miért?), és azután beszélgetünk tovább a Véderő létjogosultságáról. Mert kár tagadni, társadalmi igény van rájuk.
2011. ápr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

15:37

Ha betiltják, akkor ki fog minket megvédeni? Az a két dagadt polgárőr a faluban akik nem is hordhatnak fegyvert?


15:45

Nekem egy elérhetőség kéne, amin fel tudom venni a kapcsolatot, nem pedig vélemények a politikáról. Én nem fogok rá semmit a romákra, itt élek és tudom, hogy milyenek.

2011. ápr. 22. 15:57
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
2011. ápr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Látom, hogy a Véderőt kérted, de ők kapcsolatban állnak egymással, úgy gondolom, tehát őket érdemes megkeresni szerintem.
2011. ápr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

15:59


Köszönöm, végre egy hasznosabbnak tűnő válasz! Igen, a Véderőt kerestem, mert azt olvastam az indexen, hogy annak a hatására kezdték úgy érezni a "egyes helybéli lakosok" Gyöngyöspatán, hogy ott nincs jövőjük.


Mert jelenleg én érzem így magam itt. Már rég elköltöztünk volna innen, de nem tudjuk a házat eladni. Minden eltűnt a kertünkből, már kerítésünk sincs. Az egész ház olyan, mint egy erőd, édesapám v. a barátom kísérete nélkül már ki se nagyon merek menni, főleg este. Nekem mindegy, hogy ki tesz rendet, a Véderő, a polgárőrök vagy a rendőrség, de valakinek lépnie kéne.


A rendőrség eddig mindig elutasított bennünket, meg a többi normálisabb falubélit is egy "tudja hány ilyen bejelentés érkezik? nem tudunk mit tenni"-vel.

2011. ápr. 22. 16:21
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek! Az ország szégyene, hogy nem titeket védenek! Sőt, a kormány még azokat is el akarja tüntetni, akik hajlandóak benneteket megvédeni. Gyalázat, de tényleg!
2011. ápr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
A cigányoknál csak azokat rühellem jobban, akik fehér (?) létükre védik ezeket a férgeket! Gondolok elsősorban a nagyvárosi tejfelesszájú huszárokra. Csak azt kívánom az ilyeneknek, hogy akadjanak össze az édesanyjuk társaságában egyszer egy olyan igazi echte bicskás-köpködő-nőket molesztáló cigánybandával. Én akkor már csak egy kávét fogok kérni.
2011. ápr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
írsz nekik e-mailt. de dobjatok össze százezer forintot, mert annyi a bírság.
2011. ápr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!