Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha én most miniszterelnök...

Ha én most miniszterelnök vagyok (csak egy példa) akkor tehetek olyat hogy a romák 90%-tól megvonom a segélyt?

Figyelt kérdés
személyi és más "hadsereget" szervezek azt erőszakkal (azért ölni nem ölök)érvényesitem az akaratom. megfélemlités a hadsereg
2009. márc. 2. 21:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
nem is dolgoznak, a lehetőség adott iskola, óvoda járasság oda a gyerekeket nem az utcán késelni, lopkodni, egyszerűen nem hiszem el hogy egy k@rva asztalos szakmát nem tudnak elvégezni kivétel a tisztességes, becsületes 10%-uk
2009. márc. 3. 14:40
 12/15 A kérdező kommentje:

ja hozzáteszem ha nem adnák segélyt mennyi pénz lenne abbol meg fejlesztésekre, ha nem tetszik huzzanak el a pics@ába ezerszer meg lett mondva nekik, menjenek kitartja fel őket?!

szaporodási adtok: 2001-190000 cigány, 2008-600000-700000fő

mi lesz itt 10 év múlva nem lesznek magyarok valamit tenni kell!!!

2009. márc. 3. 14:44
 13/15 anonim válasza:

Nem vagyok rasszista, de ha ez igaz... Ez egy kör e-mail:


Subject: Na ezért fogják elvenni a családi pótlékot!!!!


Ezért dolgozik Magyarország munkaképes lakossága...

2008. napjaink.

A roma családnak van 6 gyereke. Beadták intézetbe őket. Majd jelentkezett a család rokonsága és egy pár nap múlva kihozták őket, mint nevelőszülők.(!!!!)


Az állam megszabadul a gyerekektől és fizet. Nem is keveset. Gyerekenként 80.000 (!!!), azaz összesen 480.000 forintot havonta. Az apa és az anya nem válnak el, de külön lakcímre jelentkeznek be, így mindkettőjük megkapja a szociális segélyt az önkormányzattól, 39.100 forintot fejenként. Így további 78.200 forinthoz jutnak.


Lakásfenntartási támogatásként további 9.800 forintot kap a család. Erre jön még a családi pótlék, 12.600 gyerekenként, további 75.600 forint.


Természetesen ingyen tankönyvek és ingyenes iskolai étkeztetés is jár…….


Ezen kívül minden hónapban átmeneti segélyért is sorban állnak, ami havi 30.000 Forint az önkormányzattól. (Ha nem kapnak, akkor ott hagyják a gyerekeket a jegyzőnél,ezzel "zsarolva" a hatóságot.)


Így a család havonta cirka 673.600 Forint bevételhez jut!!!

Telik máris plazma TV-re, meg lízinges Suzukira is a papának. Ha dolgozni menne és keresne 100.000 Forintot havonta, akkor a bevétel lecsökkenne 175.600 Forintra.


És ők beszélnek arról, hogy "elnyomják" őket a büdös rasszista magyarok... és még tüntetni is van pofájuk (szept.20-án).


"Ne bántsd a magyart, hisz az adójából élsz..." -azt hiszem ez most nagyon aktuális.


Küldd tovább, mindenki tudja meg, hogy ez nem mehet így tovább!"


Eddig az e-mail...

Üdvözlettel: bt75hu

2009. márc. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szerintem nema 90% haver a 100%tól kéne elvenni és sz*rd le a romákat takarodjanak haza :D
2010. szept. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

09:15

"Hűha miket látok itt. Van olyan aki ebben az országban még komolyan gondolja, hogy minden az alkotmánynak megfelelően történik?"


Háát, te tudsz valamit .... :))

2010. okt. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!