Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleménye a kormány...

Mi a véleménye a kormány támogatóinak arról, hogy Semjén Zsolt kóbor kutyákra/macskákra lövöldözik és kiírtaná a védett madárfajokat?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


stb,stb..


2011. ápr. 11. 12:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Tömjén Zsóti az Tömjén Zsóti.

Nem ő az egyetlen idióta ott fent.

Sajnos.

2011. ápr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Itt a Vértesben is egyre többet garázdálkodik a Semjén, pedig már nincs mire lőni. Én Fidesz szavazó vagyok, de már évek óta látom, hogy egy semmirekellő, az adófizetők pénzén szórakozik. Nagyon messze áll tőle a keresztény értékrend, viszont ezzel, hogy megalapította az álkeresztény pártját, kihúzta a jolly jokert.
2011. ápr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

ma 13:07

Ezek szerint sok a szabadideje!!

2011. ápr. 11. 13:25
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már régóta meggyőződésem, hogy Semjén egy idióta, aki abból él, hogy a nyelve hátulról felér Orbán mandulájáig...


Ez a megítélésem ezektől a hírektől csak tovább romlott.


Íme így néz ki egy VÉRSZOMJAS kereszténydemokrata!

(És ez a vezetőjük. Milyen lehet a többi?)


Pedro

2011. ápr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%

A laikusok és a fikázóktól eltérően válaszolok. Persze, ha a kérdésnek is rendes célja van, nem pedig lázongás és provokáció.

Szóval édesapám is vadász és elég hülyék a fegyver tartására vonatkozó törvények. Nagyapám is vadász volt, szegény már nincs köztünk. A halála után Édesapám megörökölte a golyós lőfegyverét, amit a rendőrségen kellett sok ideig sok pénzért tároltatni, mert nem adták ki, mivel édesapámnak erre a fegyverre nem terjedt ki az engedélye. Az egészben az a vicc, hogy itthon egy nagyobb kaliberű fegyvere van, ami sokkal erősebb. Ilyen szempontból egyetértek az enyhítéssel


A védett állatok kilövéséhez nem tudok mit hozzátenni. Nem tudom, hogy a felsoroltakból mennyi él Magyarországon. Például a seregély is védett mégis annyi van belőle, mint a dunában a víz. Csinálnak károkat is rendesen. Ilyenkor egy kettőt megkínálunk ólommal :)

2011. ápr. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Véletlen elküldtem.

Az LMP honlapjáról linkelgetni meg kicsit gáz. Főleg állatok terén, mert szerintem cserepes virágnál tovább még nem jutottak a környezetük tanulmányozásában :D


Visszatérve a kóbor állatok kilövése pedig mindig is engedélyezett volt (sőt a mezőrnek kötelező) az utóbbi időben súlyosbítottak, feleslegesen. Itt nem a Budapest 14. kerületében kóborló kiscicákra kell gondolni, hanem azokra a kutyákra és macskákra, amelyek a mezőn, erdőkben kóborolnak. Megtalálják a fácán fészkét, megfogják a kis vadnyulakat. Egy csapatba verődött kóbor kutya képes egy őzet is megfogni. Nagy károkat tudnak okozni a vadállományban. Ha jól tudom a szabályok szerint kilőhető a kutya vagy macska, ha nincs rajta nyakörv és nincs tanya 300 m-es körzetben. Asszem ennyit tudok az egészhez hozzáfűzni. A fent felsorolt hírek kicsit búlvárszerűek voltak, lejárató szagúak. Ne értsetek félre, mert én sem vagyok ennek a brigádnak a támogatója, csak jártasabb vagyok a témában és prezentáltam, hogy nem mindig csak a rosszra kell gondolni (Természeti és vidéki témában pedig nem az LMP-re kell hallgatni)


Styloo

2011. ápr. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 51%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 07:38


Akkor elmesélem miről szól ma a vadászat. A fagazdálkodás címén kiirtott erdőkben a teljesen megfogyatkozott vadállományt maffia rendszerben működő vadásztársaságok irtják. Akihez még csatlakoznak a külföldi vadászok akik vagyonokat hagynak itt egy-egy trófeáért. Mocskos üzlet ez amibe senki külsőst nem engednek belelátni. Néha megszólal a médiába egy-egy "hős" aki elmondja, hogy ők igazából hasznos dolgot csinál, mert segít a természetnek szelektálni. A részeg bulik és a kurv@k felvitele a vadászházakba nem törvénytelen csak ezeknél a családos férfiaknál inkább erkölcstelen. Ezek tények amit leírtam, saját tapasztalat alapján, felesleges vele vitatkozni.

2011. ápr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Fideszes létemre azt kell, hogy mondjam, a Semjén egy igazi kártevő, semmi keresnivalója sincs a kormányban.Még egy öt éves kisgyereknek is el tudom magyarázni, hogy kisfiam, ne bántsd az állatokat, mert az nem jó nekik!
2011. ápr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni, ahogy egy pazar vadászházi tivornya után, lerészegedve beígérte a német vadász barátainak: elintézem nektek, hogy legközelebb lelőhettek bármit, amit csak akartok!
2011. ápr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
úgy kéne mint az egyik van damme-os filmben: elengedni a politikusokat vmi kietlen terepen aztán rájuk küldeni bárkit aki szívesen kilőné a "vadakat", sztem nagy népszerűségnek örvendene:)
2011. ápr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!