Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minden este megnézem az MTV...

Minden este megnézem az MTV híradóját, és az LMP-ről szinte minden este van egy bejátszás. Nem tudom, hogy még valakinek feltűnt, hogy mennyire hasonlítanak a megnyilatkozásaik a jogvédő szdsz-éhez, csak épp zölddel van fűszerezve?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 15:41
1 2
 1/15 Offthewall ***** válasza:
88%
Bár ez 1 radikális közhely(nek tünhet), de az LMP az SZDSZ 2.0 verziója, ez sajnos így van :) Én lennék a legboldogabb ha lenne a Jobbiknak 1 rasszizmussal trappizmussal fradizmussal musizmussal xDD nem vádolható alternatívája, de NINCS. Így hát marad nekem a Jobbik. Miután az Mszp és a Fidesz 1 életre leszerepelt, az LMP pedig anyagi támogatókban, a vezetők jelentős részében, meg sok más dologban az szdsz-el 80-90%-ban megegyező rétegpárt...
2011. ápr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A "Lehet más a róka?" az SZDSZ mentőcsónakja. A többi csak kozmetika.
2011. ápr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%

Régóta kerülget a hányinger, kedves kérdező a válaszaidtól a politika kategóriában.


Neked ez nem feltűnt, te ezt pontosan tudod - mint mindenki más.

Ergo a kérdés csak egy újabb provokáció. Sabbatra...

2011. ápr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én nem értem mi a jó fene baj van a szabad, demokratikus eszmékkel? Van az olyan jó mint bármelyik többi. És még zöld is! (mármint az LMP). A társadalom a túlélést nem oldhatja meg a környezetvédelem kikerülésével. (lásd vörösiszap-katasztrófa).
2011. ápr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3.:

Legalább vállalj egy nicknevet, és ne hőbörögj, hanem cáfold meg!

2011. ápr. 9. 17:38
 6/15 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy jó gyógyszert vettél be reggel?

Mit cáfoljak meg, hogy LMP=SZDSZ??? Ezen mit cáfoljak meg? Egyáltalán, miért akarnám én ezt cáfolni, mikor a napnál világosabb, ráadásul, ha csak megállapítás lenne -de nem az-, tökéletesen egyetértenék vele. :DDD

Máskor ne hagyd, hogy az lmp-s orvos írja fel a khm, pirulákat...

2011. ápr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%

Nem kell ezt megcáfolni amíg te nem bizonyítottad.:) Mert ez jól hangzik ugyan de halljuk a konkrét bizonyítékokat. A pártnak ha jól tudom kb. 2000 tagja van most. Ebből legalább 1001-nek volt SZDSZ tagnak kellene lenni, hogy igazad legyen. Kérném a listát.


Továbbá, az LMP programjának részletes ismertetésére is szükség lenne az állításod bizonyításához, párhuzamba állítva az SZDSZ programjának vonatkozó részeivel. Természetesen forrásokkal alátámasztva, minden szabályszerűen lehivatkozva.


Amíg ezt nem tetted meg, eddig ne jelents ki semmit, mert még a végén valaki hülyének talál nézni.

2011. ápr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 41%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:11


és ez engem nagyon mélyen lesújt :(

2011. ápr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
A LuMPenpárt a cigányokhoz való hozzáállással, illetve Kohn-Bendit pár nappal ezelőtti meghívásával mutatta ki foga fehérjét. Érdekes, hogy vörösiszap ügyben egyedül a Jobbik hallatta a hangját, a "nagy zöld szerveződés" meg sem szólalt. Csak álca a neoliberális testen a "zöldség".
2011. ápr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

15.19-:

Írd be ez a Google-ba: LMP-vörösiszap. Lehet, hogy felülvizsgálatra szorul az állításod, nem gondolod?

2011. ápr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!