Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik a legnagyobb tolvajok?

Kik a legnagyobb tolvajok?

Figyelt kérdés

Akik csirkét lopnak, vagy akik csirkefeldolgozót lopnak?

Akik kukoricát, uborkát lopnak, vagy akik kukorica, és uborkaföldeket lopnak?

Akik vasat lopnak, vagy akik vasüzemet lopnak?

Akik cukrot lopnak, vagy akik cukorgyárakat lopnak?


Csak azok a gyilkosok akik késelnek?

Azok nem gyilkosok akik a parlamentből gombnyomással kergetik öngyilkossgba a gazdákat?


2011. ápr. 8. 16:14
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Nem vagyok sértődős, és valóban ez egy nézőpont. Sőt igazából leginkáb azok az események érintik leginkább az embert, amik, amelyek hozzá legközellebb történnek.

Természetes, hogy minél közelebb történik valami az emberhez, annál jobban érinti a személyt.

Sok embert inkább érdekel egy pattanás az orrán, mint a japán atomválság.

Az ember már csak ilyen.

Nekem az a véleményem, hogy ezek a dolgok összefüggenek. Ha nem tették volna tönkre az országot, akkor az egész magyarság, és a cigányság helyzete is nyilvánvalóan jobb lenne.

Nem azt mondom, hogy a cigányok nem lopnnak, vagy nem lennének szélsőséges ideológiák, de nem lenne ennyire feszült a helyzet egyes területeken, és több időnk lenne a megoldások kidolgozására.

2011. ápr. 8. 21:34
 22/26 anonim ***** válasza:
Kérdező,nem gondolod,hogy hülyeség az átlag gépelött ülő "magyarsággal" társalognod a zsidókról meg a cigányokról,ebből te úgysem kerülsz ki nyertesen,idő bszás+elküldenek a fenébe...én ma voltam munkaügyi hivatalban,mögöttem a sorban álltak a 8. kerületi cigányok és nem arról beszélgettek,hogy de jó lenne megkéselni egy "magyart"(ők is azok) ,hanem arról,hogy dolgoznának,csak adjanak már munkát...a fidesz csökkentette a közfoglalkoztatást és a munkalehetőségeket,csökkentették a 8.órás munkaidő 4.órásra,h kicsivel több munkást vegyenek fel,fele annyi pénzért éhenhalva...a nagy tolvajokat senki nem kapja el,mert a fő ügyeket közösen csinálták az pl.:senkit nem zavart,hogy Szíjjártó milyen nagy haver volt Cuslággal még hasonlítanak is,de Sz. azóta hírtelen nem csípi Cusit amióta lebukott,elötte meg hogy röhögcséltek a parlamenti folyosón,tuti ,hogy ő már akkor is képben volt mi van...viszont milyen jó figyelem elterelésnek a nemfehér csövesek és tyúktolvajok ellen hergelni a népet (najó van 1-2pár tényleg szemetszúró cigány tett,de nem olyan sok,mintahogy azt súlykolni szeretnék)!!! Egyébként is Szögi Lajosról 100 többet dumált a kedves átlag tömeg,mint a romagyilkosságokról! (A szrt akarom én védeni a romákat,csak azért legyünk tárgyilagosak!!)
2011. ápr. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Legnagyobb tolvajok? Az építőipari vállalkozók.
2011. ápr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Miért, ellopták a tégládat?
2011. ápr. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ó, csak semmiről nem adnak számlát...
2011. ápr. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Dehogynem. De csak ha kérsz. Sok építtető azért nem kér számlát mert akkor olcsóbb a munka. Utána meg sírnak, holott ugyanúgy csalnak ők is.
2011. ápr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!