Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kuruc olvasóinak semmi se jó?

A kuruc olvasóinak semmi se jó?

Figyelt kérdés

[link]

Érdemes elolvasni a kommenteket! Egy kis ízelítő:

"Van egy olyan mondás, hogy "cigány munka" mikor is mondják ezt?:-)))Orbáncos úr kutyából nem lesz szalonna!:-)Én nem merek pl alkalmazni egy cigányt sem hiába az a nagy kedvezmény utánuk! Be se engednének egy lakásba vagy házba se a cigány miatt.Magyarokra miért nem jár olyan kedvezmény mint a cigókra?Érdekes diszkrimináció."

"Százezren pucolják majd azt a szemetet, amit a másik hétszázezer (vagy mennyi) odaszórt. Mi a fene az a "kultúrális önkormányzat"? Ilyen miért nem jár a becsületes sváboknak, bunyevácoknak, tótoknak, románoknak, szerbeknek, stb. és a magyaroknak? Milyen piacképes szakképesítést kaphat egy analfabéta? Gondolom, versengnek értük az Audinál és a Mercedesnél. Vagy Pakson."

"Orbán a holdon élsz, vagy szándékosan hülyének nézel Bennünket? Ezek nem akarnak dolgozni , ezeket csak kényszeríteni lehet és kell! Egyébként szépen pántlikázott pénzek ismételt ablakon való kidobása ez elvéve a dolgozni akaró emberek elől!"

"Erre a cigó csak ennyit mond:"Nekem ne munkát aggyá hanem pízt"."


2011. ápr. 7. 21:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Majd most kiderül hogy képesek e megmozdítani magukat vagy lázadozni fognak.Szerintem utóbbi lesz.
2011. ápr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ha lázadoznak, kivonul valamelyik kormányszervezet, és rommá veri őket. Nem csak a "monnyon le"-zőkkel szemben kell ám bátornak lenni...
2011. ápr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk annak sokan örülnének ha valaki rendbe tenné őket végre.:)
2011. ápr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
33%
A kuruc egy rasszista propagandát fújó, hazug náci tákolmány!
2011. ápr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
51%
Ennyi erővel te is lehetnél rasszista mert a kuruc szerkesztőségét lenáciztad,holott lehet hogy nem azok.Nyomorék libsi.
2011. ápr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ezek a habzó szájú ideggyenge idióták életükben nem láttak még nácit. Eljutottak a Wolfenstein 3D-ben a 2. pályára, és már ők a nagy náciszakértők :D nevetségesek
2011. ápr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
12:47 elítélni főbe lőni az ilyet, már bocsánat, nem lehet valaki ennyire vak és hülye.
2011. ápr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
mármint rád és fajtádra értettem
2011. ápr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

"Ennyi erővel te is lehetnél rasszista mert a kuruc szerkesztőségét lenáciztad,holott lehet hogy nem azok"

[link]

De aki Hitlertől idézget az ugye nem náci?

Miért tagadjátok meg magatokat?

2011. ápr. 8. 16:59
 20/22 anonim ***** válasza:

Csak mondom, egy rakás cigányt ismerek aki dolgozik és akar is dolgozni. Nem érdekes? Ja róluk a kurucok nem akarnak tudni.


Én egy rakás nem cigányt ismerek aki nem akar soha életében dolgozni, hanem inkább kuruc lesz. Nem érdekes?


Egy rakás nem cigányt ismerek aki ugyanúgy szemetel mint a putri-cigányok, pedig normálisnak mondható körülmények között él. Csak éppen bunkó. Nem érdekes?


,,csak úgy szólok: Hitler Németországa a mai napig a történelem egyik legfejlődőképes gazdaságával büszkélkedhetett,"


Csak szólok, ez egy nagy marhaság.

2011. ápr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!