Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikorra érik be a Fidesz...

Mikorra érik be a Fidesz politikája, gazdaság politikája? Mit támogatsz és mit kritizálsz az eddigiekben a leg keményebben?

Figyelt kérdés

Kihúzzák a 4 évet, vagy esélyük lessz még 4 re?

Ki hogy érzi a Fidesz teljesítményét


2011. ápr. 4. 17:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

"Mikorra érik be a Fidesz politikája, gazdaság politikája?"


Soha


"Mit támogatsz?"


Semmit


"és mit kritizálsz az eddigiekben a leg keményebben?"


Azt, hogy amerikai republikánus stílusú őskonzevatív maszlagokat vezetnek be, valódi intézkedések helyett.


"Kihúzzák a 4 évet, vagy esélyük lessz még 4 re?"


Nem


"Ki hogy érzi a Fidesz teljesítményét"


Az eddigi legrosszabb párt 1990 óta

2011. ápr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos örökké csak azt lehet hallani, hogy mikorra érik be. Ez az éppen aktuális bénázásoktól és hazugságoktól függ. Ezt láthattuk a mindenkori magyar kormányok retorikájában is.

Mit támogatok? az a baj, hogy bármi, amit támogatok, az nem a Fidesz ötlete, ő is nyúlta valahonnan.

Mit nem? A visszamenetelt az időben. Az ugyanis nem működik. Továbbá azt, hogy ha valami konkrétumot kérdeznek tőlük, akkor vagy hebegnek-habognak (persze nem csak ők) vagy előjönnek az "elmúlt 8 évvel" aminek van relevanciája, de azért már 1 éve kormányon vannak könyörgöm!

2011. ápr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ja és mit támogatok a legkevésbé: az egykulcsos adót. jelen körülmények között ez egy vicc! Arról nem is beszélve, hogy ez eredetileg egy SZDSZ-es javaslat volt. Az, hogy később ők ezt le (meg)tagadták, már más kérdés!
2011. ápr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Minimum két ciklust végig kellene csinálniuk, hogy a mindennapi életben is érezhető változás legyen. Sajnos a gazdasági statisztikákkal az átlag szavazó nem foglalkozik, ez már az előző Fidesz-kormány idején is kiderült. Amíg az átlag szavazó nem érez a saját bőrén életszínvonal-emelkedést, addig nem lesz elégedett. Ez viszont a jelenlegi körülmények között 4 év alatt kivitelezhetetlen.


Én a magam részéről - Fidesz-szavazóként - sok intézkedéssel elégedett vagyok , néhány miatt meg fogom a fejem. A saját életemben nem hozott az elmúlt év túl sok pozitív változást, mert nem a jól keresőek csoportjába tartozom. Én akkor leszek elégedett, ha a párommal együtt mindketten normális, bejelentett állással fogunk rendelkezni, és megszűnünk álláskeresőnek lenni, én ezt várom a kormánytól. Ha ezt megkapom, már jobban fogom magam érezni.

2011. ápr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"Sverdans válasza


Mellébeszélésben nállad sincs hiány!


Most akkor kicsit konkrétabban?

2011. ápr. 4. 17:55
 6/14 A kérdező kommentje:

"""Leiah válasza:



Irígylem az optimizmusod.

Bár csak én látnék, csak egy gombostű fejnyi fényt az alagút végén!

2011. ápr. 4. 17:58
 7/14 anonim ***** válasza:

"Mellébeszélésben nállad sincs hiány!"

Nem beszéltem mellé, ha pedig meg vagy sértődve, mert valaki szóváteszi azt, hogy még egy ötödikes is helyesebben ír nálad, az a te bajod.

2011. ápr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

" Én akkor leszek elégedett, ha a párommal együtt mindketten normális, bejelentett állással fogunk rendelkezni, és megszűnünk álláskeresőnek lenni, én ezt várom a kormánytól. Ha ezt megkapom, már jobban fogom magam érezni."

Nos, ez rajtatok is múlik. Azért azt ne várjuk már, hogy a kormány ad nekünk állást.

2011. ápr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 jamesbond ***** válasza:
91%

A fidesznek nincs igazi gazdaságpolitikája, csak hatalompolitikája van. Lerombolták a demokratikus jogállamot. Fenntartható gazdasági növekedés csak jogállamban képzelhető el, ezért remélem minél hamarabb jön egy elfogadható demokrata párt és letakarítja a fideszt.

Addig csak csúszunk megint egyre lejjebb sajnos.

2011. ápr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Senki nem a kormánytól várja,hogy állást adjon neki.De az jogos elvárás,hogy olyan intézkedéseket hozzon,ami munkahelyeket teremt! Ilyen intézkedése pedig nincs a Fidesznek!

A Széll Kálmán terv ugyanolyan lózung csak,mint a 29 pont volt! Elképzelések csupán,de semmi konkrétum a megvalósításukra. Semmi reform,ami a gazdaságot előre vinné. Talán még jövőre betudják a lyukakat tömni a külön adókkal és a magánnyugdíj pénztárak államosításával,de a további években csak romlani fog a helyzet. Főként,ha a különadók miatt esetleg a befektetők bizalma megrendül.

2011. ápr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!