Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Orbán elhiszi...

Szerintetek Orbán elhiszi magának azt, amit mond?

Figyelt kérdés

Nem rég azt találta mondani, hogy "a politika nem a hatalomról szól, ez csak a kommunizmus maradványa, a politika az emberekről szól".


Kérdésem: Ezt a Fidesz szavazók elhiszik a vezírnek? És ha nem, belátják végre, hogy a demagógia felső határa, minden alkalom, amikor A Fidesz a kommunizmus szót használja politikai érvelésnek?


2011. ápr. 3. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Jajj már... Ez egy politikai szólam, minden pártnak vannak ilyenjei. A kommunizmustól ugye a fidesz elhatárolódik, és próbálja magát az emberekhez közelállónak beállítani, ez olyan, mint a jobbik saját magát alulrólszervezettnek tartja, és a magyar emberek pártjának.
2011. ápr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Ostobának ostoba ugyan, de annyira nem, hogy elhiggye.
2011. ápr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
7%

Dehogy hiszi!

Sőt pontosan tudja hogy mekkora sz@rbahata az országoot.


De a lobbi az nagy úr!

Az elején keménykedtek egy kicsit, hogy most aztán vége a nyugati nagyhatalmak eszméletlen pénzkiszivárogtatásainak, trükközéseinek, és ezt elég élethűen előadták. Ahoz meg főleg hogy egy visszautasíthatatlan ajánlatot kapjanak a nyugati lobbitól. Így aztán semmi érdemleges nem fog történni a magyar gazdasággal, és a parasztvakításon kívűl, a húzogatás megy szépen tovább. Ha meg jön az éhséglázadás stb akkor majd odacsapnak. "Oszt jónapot!"

2011. ápr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem ő már ott tart, hogy már ő maga is elhiszi ezeket.
2011. ápr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
Gyurcsány is elhitte, hogy 2006-ban semmi gond nem volt a költségvetéssel, sőt a szavazók is.
2011. ápr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon-nagyon hülyének kellene lennie ahhoz, hogy elhigyje, amiket összehord.

A kommunizmust meg nem érvelésnek használják, hanem gyakorolják... Orbán kommunistább, mint Rákosi volt...

2011. ápr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

"Nagyon-nagyon hülyének kellene lennie ahhoz, hogy elhigyje, amiket összehord. "


ez tény, de nem zárja ki, hogy elhiggye, amiket összehord. Ezért írtam, hogy szerintem már tart ott, hogy el is hiszi.

2011. ápr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ő igen...
2011. ápr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Dick Esmen ***** válasza:
Egy idő után mindenképpen elhiszi.
2011. ápr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem már elhiszi. Ugynazt látom nála, mint annak idején Torgyánnál. Az elején ő is hülyített aztán felül kerekedett az isten-komplexus és bele is bukott. Szerintem Orbán is itt tart már. Ha nem hinné el meg sem próbálja ezt a gazdaságpoltikát, hanem folytatja amit Bajnai csinált és amire most már ő is rákényszerült.
2011. ápr. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!