Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fas*a mi? (Kérdésed túl...

Fas*a mi? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 16. 21:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Valamikor írtam egy választ egy kérdésnél hogy 10 milliót utaltam át az iszap károsultak megsegítésére. Vajon az is az enyészetévé vált? Azt mondták minden adakozó nyomon követheti hová kerül a pénz amit utalt. Sajna azóta sem tudom követni, mert nem találok utalást hol kellene követnem. Egy biztos: Soha többé nem utalok ilyen esetben, hanem odaadom annak akik rászorulnak. Most már abban sem vagyok biztos, hogy a gyerekeknek, állatmenhelyeknek utalt pénzek jó helyre kerülnek e. Én, a nagy Fidesz párti kicsit kezdek meginogni.......
2011. márc. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Áhhh, ilyen pénzeket egyben átutalni a legnagyobb hülyeség. Ha nekem ennyi lóvém lett volna adakozásra akkor biztos bevásárolok személyesen, aztán leviszem nekik a kaját. Akkor tudom 100%ra, hogy oda került minden. Ebből csak 1 milliót lenyúlnak már az is felháborító.
2011. márc. 16. 22:37
 13/18 anonim ***** válasza:
Igazad van, csak én még azok közé az emberek közé tartozom, akiben még él a bizalom és a segítőszándék. Magam is keményen megdolgoztam azért hogy ilyen szintre jussak, és mindig korrekt voltam az embereimmel, ahogy még most is. De már látom, kár hiú reményeket hajkurásznom, a politika az politika, gátlástalan emberek gyülekezete.
2011. márc. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ott folytatódik minden, ahol az előző vezetés abbahagyta. Az meg külön röhej, hogy a FIDESZ akarja elszámoltatni az MSZP-SZDSZ-köröket a felesleges tanácsadói szerződésekért, miközben ő ugyanolyan felesleges tanácsadói szerződéseket csak még nagyobb összegekre. Ugyanezt történt kicsiben Zuglóban is, máshol meg még nem tudjuk. Majd megtudjuk!
2011. márc. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

A fidesz egyedül van és lesz.

Az előző pártok megszüntek mszp,mdf,szdsz stb.A fiatalok folytatják ,kezdik úgy ahogy a fidesz kezdte 19990-től.

Nincs ellenőrzés szétlopják az országot

2011. márc. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
56%

Akárhogy számolom az MSZP több végkielégítést adottn egy embernek, mint ezek az összegek összeadva... Amúgy én is sokallom ezeket, de ezen az áron dolgoznak ezek a cégek, mindenkinek ennyiért csinálnák, csak senki nem fizetné meg. Az állam likviditását pedig minden cég szeretné élvezni :)


Styloo

2011. márc. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Styloo! Honnan tudod, hogy nincsenek más, nagyobb horderejű mutyik is? Miért ne lennének? Én nem hiszek abban, hogy ez a társaság morálisan magasabbrendű azoknál, akiket most kisöpörtek. Csak ügyesebbek, szervezettebbek, meg mögöttük áll az ügyészség is, úgy hogy valószínűleg kevesebb dolog kerül a felszínre velük kapcsolatban.
2011. márc. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
49%

"elég nagy álszentség emellé milliókat összemutyizni."

Elég nagy álszentség azon sopánkodni, hogy ki mennyit keres, miközben nem hagyja, hogy x tucat gyerek éhen haljon.

Nem kell mindig rosszindulatúnak lenni! Az erre hivatott "szakemberek" többsége csak íróasztal mögül követi a gyermekek sorsát. Hegedűs kb. az egyetlen, aki KIMEGY ÉS TESZ is valamit, nem csak a pofáját jártatja, mint ti hőzöngők! Nézzetek utána a munkásságának, aztán lehet ugatni!

2011. márc. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!