Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek miért törlik a...

Szerintetek miért törlik a fidesz.hu fórumán az üzeneteimet?

Figyelt kérdés
szépen beszéltem nem szidtam senkit csak kérdeztem valamit
2011. márc. 9. 15:34
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
hogy figyelnek meg?
2011. márc. 9. 17:01
 12/18 A kérdező kommentje:
Én már most megmondom hogy legközelebb nem megyek szavazni max a jobbikra de lehet hogy azok is patkányok és csak fényezik magukat de ha bekerülnek lopnak csalnak hazudnak kit tudja. De még is elmegyek szavazni ellopom a tollat annyi haszna van a szavazásnak hogy ingyen toll más semmi :D:D
2011. márc. 9. 17:04
 13/18 A kérdező kommentje:
csodálkoznak hogy sok fiatal miért nem megy el szavazni. na még is miért?? én is első szavazó vagyok de egyben az utolsó is. a válasz egyszerű: azért nem megyünk el sokan mert köcsög a parlament összes politikusa és az önkormányzatok is köcsögök mind mert azok is hülyeségre költik a pénzt meg persze azok is raknak szépen el lovét
2011. márc. 9. 17:19
 14/18 A kérdező kommentje:
na ezek az ingyenélők a politikusok önkormányzatiak meg a bankárok rosszabbak a cigánynál cigány lopott anno 20000ig most a vérszivó bélgiliszta felfogású naplopó éllösködő tetvedék bankárok meg politikusnak nevezett gyökerek lopnak milliárdokig. A cigány ellen bezárom az ajtót meg tartok bazinagy kutyát 2-t de az éllösködök ellen mit tartsak ??
2011. márc. 9. 17:22
 15/18 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

ismerősöm 8000 ft-al kevesebbet keresek a tetvedék anyát az ilyennek mondják hogy kipótolják a cégek az állami szférában már megvalósult ja de nehéz volt a többiek pénzéből aljas fidesz menjetek már anyucitokba"


Az írásjel vajon mi? Az összeszedett gondolatok vajon mi? A jövőre visszakapott adójóváírást beleszámoltad? Ugye 180-220ezer körül van a bruttód?


"a fidesz honlapját szét kéne valahogy cseszni"

És akkor mitől lesz jobb? A c:\windows\system32\drivers\etc\hosts fájlba írd bele ezt a sort:

217.27.211.14 www.fidesz.hu

És máris úgy érezheted, hogy szétcseszted a Fidesz honlapját. Remélem tetszik.


"A cigány ellen bezárom az ajtót meg tartok bazinagy kutyát 2-t de az éllösködök ellen mit tartsak ??"


A magyar helyesírás szabályai könyvet. Mondd csak: te ilyen írással leérettségiztél?

2011. márc. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Dick Esmen ***** válasza:

hogy figyelnek meg?



A Nagy Testvér figyel!

2011. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

hogy figyelnek meg?


Az IP címed elég jó kiinduló pont.

2011. márc. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Dick Esmen ***** válasza:

"Sietsz? - Leszállhatsz a vonatról!

Szédülsz? - Leszedünk a repülôrôl!

Ha üvöltesz, kidobunk a mentôautóból"

2011. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!