Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez munkahelyteremtés?

Ez munkahelyteremtés?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 21:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Más önkormányzatoknál is hasonló a helyzet! Csak a propaganda a lényeg!
2011. márc. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Persze igazad van így megy ez erre mi felénk is. Én is ithon vagyok kapom a segélyt semmi munka a faluban kicsit sepregetünk reggelente a polgármesteri hivatal előtt semmi értelme. Nehézgépkezelő vagyok mindenféle nehézgépre forgórakodókra homlokrakodókra való jogosítványal kint a határban áll a víz a földeken árkokat kéne ásni tudnám is csinálni csak gép kéne alám persze ilyesmire nincs pénz.
2011. márc. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Ja és szintén a szakemberes hozzászóláshoz:


Ma is ugyanazok a szakemberek dolgoznak itt akik az előző polgármester alatt sorra építették a nyaralókat a munkaidejükben önkormányzati fizetésért, mivel az ő haverjának építőipari vállalkozása volt, csak nem akart embereket felvenni. Van kettő kiváló asztalosunk, négy őt kőműves, kér villanyszerelő, ács, burkoló és szobafestő.

A szobafestőnk traktorozik, havat dúr, a kőművesek a melegedőben ülnek a villanyszerelőket meg kiküldik fát vágni míg az asztalosok lapátolnak. :D

2011. márc. 4. 22:15
 14/18 A kérdező kommentje:
61es itt van gép, de a szobafestő hajtja. És mint mondtam az ácsunk meg autót szerel. :D
2011. márc. 4. 22:17
 15/18 anonim ***** válasza:
Ez nem munkahelyteremtés, ez csak egy pazarló porhintés. Egyébként mióta a a FIDESZ meghírdette az 1 millió új munkahelyet (ezt most 300 ezerre finomították ebben a ciklusban), azóta 100 ezerrel csökkent a munkahelyek száma. Egyelőre itt tartunk.
2011. márc. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ez a négyórás közmunka is csak az ürülék kétoldali felképelése. Hasznot nem hajtanak semmit, viszont a pénzük is alig négyezerrel több mintha segélyen lennének. Ezáltal a Fidesz csak papíron teremtett nekik munkahelyet, de a gyakorlati haszna ennek az akciónak a nulla és a mínusz három közé tehető. Viszont majd döngethetik a mellük, mert ezek az emberek papíron nem számítanak munkanélkülinek. xD
2011. márc. 4. 22:57
 17/18 doboszoli ***** válasza:

22:38-as

Lesz még itt több "finomítás" is!

Tudod, amikor nem "osztogatnak", hanem fosztogatnak.

2011. márc. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Most erre azt tudom mondani, hogy ebben az esetben, én, ha a helyedben lennék, elhagynám az országot. A nehézgépkezelő úrnak/hölgynek szintén ezt tudom javasolni. Ha jó szakembereket nem tud megbecsülni nem hogy az állam, de a munkaerőpiac sem, akkor egy percig se legyen lelkiismeret furdalásod, hogy külföldön dolgozol. Ha nyelvi gondok vannak: olyan szinten megtanulni angolul/németül, ahogy az kell - gondolom, nem tervezel előadást tartani a kutyák idegrendszeri jellemzőiről, vagy a posztmodern irodalomról - nem nagy kunszt, főleg ha kint élsz.
2011. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!