Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ovodások ülnek a parlame...

Miért ovodások ülnek a parlamentben?

Figyelt kérdés

"A legnagyobb ellenzéki párt és a KDNP jelezte, hogy ezúttal is kivonulnak az ülésteremből Gyurcsány felszólalásakor, ahogy azt tették szinte minden alkalommal 2006 ősze óta."


Még az 5 éves unoköcsém is tudja, hogy ha valami nem tetszik akkor is végig kell hallgatni, lehet nemet mondani de illetlenül nem hagyunk senkitsem faképnél, csak azért mert a mondanivalója nekünk nem tetszhet.

Honnan tudják meg hogy mit is akart a miniszter mondani?

Hogyan várjunk jómodort az emberektöl ha maga a parlamentben mind úgyviselkedik mint egy durcás kisgyerek.

Ez vonatkozik a miniszterelönkünkre is aki nem kivonul csak éppen durcásan hátat fordít annak akinek a dumája neki nem tetszik.

Miért nincs annyi eszük hogy szemtöl szembe végighallgatják a másikat és ha nem tetszik amit hallanak akkor megpróbálják megtalálani a középsö utat, amiben mindkettönek engedni kell.

Mit gondolnak akik felállnak vagy hátat fordítanak a másikank, hogy hogyan tudják a problémát megoldani.

Szerintem az aki hátat fordít, vagy kivonul a teremböl az a problémának forit hátat, és nem az éppen szónokló embernek. De miért?


2009. febr. 16. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert az ország lakossága nekik szavazott bizalmat.
2009. febr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
èn nem gondolom, hogy csak az éppen kormányzó emberek lennének ovodások. én mindenki olyanról kérdezek aki hátat forit az éppen beszélö "kollégájának"
2009. febr. 16. 15:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ma én is láttam (amúgy nem szoktam parlamenti közvetítést nézni), és egészen megdöbbentem. És ezek felnőtt emberek...

Persze kívülről, vagy valahonnan nézik gondolom, hogy mit mond az miniszterelnök, hogy aztán reagálni tudjanak.

2009. febr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

"Persze kívülről, vagy valahonnan nézik gondolom, hogy mit mond az miniszterelnök, hogy aztán reagálni tudjanak."


szerintem nem is nézik, mert mindenre ugyanazt reagálják.

2009. febr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben is van valami... :D
2009. febr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas az egész!

(Andrássy, Teleki, Tisza helyén ülnek egyébként, de micsoda különbség!!!)

2009. febr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert az országot egy k...va nagy játszótérnek képzelik. A levesbe minddel, hogy még a családjuk ismerősei se lehessenek politikusok. És akkor talán megmozdulna valami.
2009. febr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne sértegessük az óvodásokat, ők ezeknél sokkal okosabbak :-)
2009. febr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Èn nem mondom hogy le kellene válltani bárkit is. söt azt egy kicsit sem mondom hogy én jobban tudnám csinálni, de lehet felötebb módjára tudnék viselkedni, szembe tudnék nézni azzal akinek a mondanivalója nem tetszik. ök miért bunkók egymással?
2009. febr. 16. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!