Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért mond ellen 2...

Orbán miért mond ellen 2 évvel ezelőtti önmagának?

Figyelt kérdés

Orbán 2 éve gyakorlatilag elismerte a cigánybűnözést.

[link]

5:00-tól érdekes...

Ma a Jobbik ugyanezt mondja néhány fokkal durvábban


2011. febr. 16. 21:37
1 2
 11/15 PT-Daniel ***** válasza:
54%

Orbanban en is nagyon csalodtam. En öt tartottam Magyarorszag legjobb lehetösegenek, hogy kisse normalizalodjanak a dolgok.


De mind belpolitikai, mind külpolitikai dolgokban teljesen ellentmond a jozan esz felfogasanak es korabbi igereteinek. Csak peldanak a mediatörveny egy annyira felesleges beeges az egesz EU elött, hogy ennel negativabb nem is lehetne a megiteles! Vagy csak unta, hogy Magyarorszaggal kapcsolatban mindig csak a hanyatlo gazdasagot emlegetik es szeretett volna egy kis valtozatossagot?

Gyurcsanyon legalabb elsö ranezesre latszodott, hogy egy szanalmas gyöker.

2011. febr. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
34%

"A jobbikosokat senki sem fogja kiirtani, egyszerűen visszaalakulnak azokká, akik 2008 előtt voltak: szocikká."


Eccsém, te akkora tévedésben élsz, mint amekkorának a farkad képzeled. Hála magamnak, soha a büdös életben nem szavaztam, és ha Isten engem úgy segél nem is fogok a komcsikra szavazni. Csak szűnne már meg az OK amiért a Jobbik ennyire erős...

(Amennyiben impotens vagy, ez a poszt epic fail)

2011. febr. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Értem, szóval Orosházán nőtt a bcs-k száma. Ez lehet, hogy hoz 20 szavazót a Jobbiknak, de a győzelemhez kevés lesz.
2011. febr. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy ez lesz a válasz nem is számítottam másra, csak ezzel tudsz érvelni. Sajnos ezt Orosházán a rendőrkapitány mondta ki és a kuruc.info volt az egyetlen portál amelyik nem azzal foglalkozott hogy ki esett ki a Valóvilágból hanem ezt is leírta.
2011. febr. 17. 00:11
 15/15 A kérdező kommentje:

00:05

Még egyszer:

http://www.youtube.com/watch?v=i8ZSc4NKFjo

1:30 és 2:00 között van a lényeg.

Köss bele nyugodtan KSH adat...

2011. febr. 17. 00:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!