Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen esetben mondana le a...

Milyen esetben mondana le a Fidesz?

Figyelt kérdés
Ha esetleg olyan utcai harcok lennének,mint Egyiptomban,akkor lemondana?
2011. jan. 29. 23:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%

Komolyan szarból várat csinálni ti tudtok pár hónap alatt csinálni??

Az Mszp és bandája éveken át meglopta,romba döntötte az országot úgy,hogy közben a pofánkba nevetett.. A népnek elegük lett így a Fidesz nyert..Adjunk már nekik is legalább 3 év esélyt mielőtt még itt hőbörögsz..A pocsék Mszp bandának több év esélyt adtunk..

Remélem,hogy az összes ember aki akkor lopott,csalt,sikkasztott az ma retteg,és megkapja a kellő büntetését..

2011. jan. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
32%

"A választások óta a kormány több konfliktusos döntése ellenére mindössze néhány százalékot esett a fidesz népszerűsége"


Engem az is meglep, hogy a nulláról még esni tud.

2011. jan. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
45%

"Remélem,hogy az összes ember aki akkor lopott,csalt,sikkasztott az ma retteg,és megkapja a kellő büntetését.."


Ebben én is reménykedtem, de maradjunk a realitások talaján. Ha a fidesz bárkit is felelősségre próbálna vonni fenn állna annak veszélye, hogy azoknak is eljár a szájuk. Akkor pedig hirtelen Orbán kerülne a vádlottak padjára.

2011. jan. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
55%

1 hónap alatt is lehetett volna "csodát tenni" vagy legalább elindulni valamilyen normális úton, nem leértékelni a nemzeti valutát, és lejáratni az országot.


És már fél év eltelt, ők mondták, hogy a haza bajban van, és nem kérnek 100 napot.

2011. jan. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
33%
Soha, semmilyen körülmények között. A Fidesz bukni fog, nem lemondani.
2011. jan. 30. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"Milyen esetben mondana le a Fidesz?"


Ha elveszítené a 2014-es választást.


Pl. mert a zseniális, tehetséges Mesterházy, akiről a többség elhinné, hogy tökéletesen alkalmas az ország vezetésére, nyerne. Vagy a még tehetségesebb Gyurcsány.


"Ha esetleg olyan utcai harcok lennének,mint Egyiptomban"


OLYAN utcai harcok? Tehát mondjuk az iszlamisták nekiesnének Mubarak híveinek? Vagy hogyan?

2011. jan. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 doboszoli ***** válasza:

Ismét szaporodnak a visszamutogató reakciók.(szándékosan nem választ írtam, mert semmi közük a kiírt kérdéshez)

"deagyurcsány is, deamesterháziis, csodát vártok, nekik nyolc évük volt, stb".

Ezek kérem olyanok, mint óvodában pistike: "az én apukám részeges, a tied meg neeem, bebeeeeeee".

2011. jan. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

ma 06:24


A választáson nem a Fidesz és a Nemafidesz között lehet választani, hanem pl. a Fidesz és az MSZP között.


Szóval Orbán ellenfele Gyurcsány, nem pedig a Nemazorbán. Úgyhogy elég lényeges kérdés, mit köszönhet az ország Gyurcsánynak. Ráadásul 8 elrontott évet nem lehet helyrehozni hónapok alatt akkor sem, ha ez a baloldalnak kínos.

2011. jan. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Most hogy annyit hazudtak, csaltak, ferdítettek hogy meglegyen a 2/3-ad csak úgy lemondnaának mikor a rohamrendőrök agyon is verhetik a tüntetőket? Viccelsz?
2011. jan. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 doboszoli ***** válasza:

Igen, lényeges kérdés, EGYSZER. Még egyet is értek vele, bár néha barokkos túlzásba esnek egyesek.

De az, hogy csak ez a válasz a kellemetlen kérdésekre, hónapok óta, az durva. Meddig lehet még emögé bújni?

Csak mondom, hogy az én értékrendemben a Fidesz, és az MSZP

kb. azonos értéket képvisel. Az előzőre picivel jobban haragszom, mert cinikus, nagyarcú is.

2011. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!