Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehet egy új pártot...

Hogyan lehet egy új pártot szervezni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ezt így morbid megkérdeni egy ilyen oldalon csak kíváncsi lennék mi kell ahhoz hogy valaki pártot alapítson?


Hozzá nem értők ne szóljatok hozzá légy szíves, a ti érdeketek is.


2011. jan. 22. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Kiagyalsz valamilyen programot. Keresel több száz embert,aki hajlandó elfogadni az eszméidet. Ha már elég sokan vagytok, (nem tudom,hány fő kell)akkor kéred a pártként való bejegyzést.
2011. jan. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem tíz fővel. Ha tévednék javítson ki valaki.
2011. jan. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a 10 ember nem sok.
2011. jan. 22. 21:48
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Új párt?Nosza rajta!Biztos legyőzöd a mostanit,nem?
2011. jan. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Hát ha így folytatják Viktorkáék akkor 3 év múlva nem lesz nehéz elrakni őket az útból...

Eltelt 8 hónap és SEMMI nem változott. SŐT! Forint ugyanott tart, benzinár az egekben, média-röhejtörvény, a nyugdíjasok ledolgozták az életüket hogy utána a "boldog nyugdíjas éveket" 30-40 ezer forintból éljék havonta... Bár én 1 évet adtam nekik úgyhogy majd 4 hónap múlva...

2011. jan. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a te véleményed.Nem mindenkinek rossz,ahogy első kormányzásuk alatt sem volt az.Pár oldalon megtalálod miért mondom ezt,többször már nem írom le,meg nem a kérdésre válaszolna.
2011. jan. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

22:14


Soha nem tudni, volt már ilyenre példa a történelemben nem?

2011. jan. 23. 00:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet.De remélem nem 3 év múlva lesz.Ahhoz nem elég pártot toborozni.Nézd meg az mszp-t hogy lebőgtek,pedig nem ma szerveződtek.A többi kis nyamvadékról meg már ne is beszéljünk(lmp,jobbik).Ezek mind ott vannak,de minek?Kétharmad ellen?Ugyan már...
2011. jan. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!