Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMP-nek röviden mi volt a...

Az LMP-nek röviden mi volt a programja?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 11:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
semmi csak ők mások
2011. jan. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
2011. jan. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
66%

én az lmp-ről még csak nem is hallottam egészen addig amíg nem láttam egy reklámot a tévében amiben pénzt kuncsorogtak a szimpatizánsaiktól mert elfogyott nekik a kampányra XDD ez még a tavaszi választások alatt volt.

szval nekem jól bemutatkoztak :'D -.-"

2011. jan. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nekik nem volt idejük lopni mint a másik 2 nagy pártnak.
2011. jan. 22. 13:12
 5/16 anonim válasza:
48%

az lmp nem nagy pár :)

a fidesz az nagy párt. az mszp is az és a jobbik is.. de az lmp-re nem mondanám xd

igen a fidesz és az mszp lop -.-"" undorító

2011. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom mért volt jó hogy az SZDSZ megváltoztatta a nevét!

Erre a pártra biztos nem fogok szavazni soha!Akik szerint túl magas a minimál bér és legalizálni akarják a marihuánát!

2011. jan. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Akkor az szdsz tagoknak kellene benne lenni.
2011. jan. 22. 14:15
 8/16 anonim ***** válasza:
Az elempének az volt a programja, hogy ők léteznek, lehet rájuk szavazni. Így azok a sértődött és kiábrándult balliberálisok, akik nem akartak a Mesterházy-vezette MSZP-re vagy a teljesen vállalhatatlan SZDSZ-re szavazni, így ott volt az LMP.
2011. jan. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Vagy az akinek nem tetszett a jobbik diszkriminációja. Lehet azt mondani, hogy nem ilyenek, de a valóság az, hogy igen. A magyar gárda mi? Valami kisgyerkész egyesület?


nekem is volt ismerősöm aki e kttő között gondolkodott, de inkább a lmp-re szavazott, mert az nem annyira gyűlölködő.

2011. jan. 22. 14:27
 10/16 anonim ***** válasza:

Szoktam röhögni utcán azokon embereken amikor a Magyar Gárdát le nácizzák! :D

Amúgy persze mindent el kell fogadni nem kell gyűlölködni!

Ha egy ember az iskola előtt drogot árul hagy árulja ne kell elítélni,ha valakinek elkorcsosult szexuális hajlamai vannak a hadd mutogassa gusztustalanul az utcán felvonulva.

Sőt az lenne a legjobb ha az LMP harcolna az animal sex élfogattatásáért és ők is felvonulhatnának,ők is lehetnének büszkék nem kell őket elítélni!Minden családnak havi 5g szárított cannabist!!!

LMP LMP LMP LMP Jávor Benedeket NÉPNEK LMP LMP LMP......

2011. jan. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!