Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az Új...

Mi a véleményetek az Új Széchenyi tervről?

Figyelt kérdés

[link]


Lehetőleg csak olyanok válaszoljanak, akik végigolvasták a cikket, nemcsak vaktában hőzöngenek.


2011. jan. 14. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Ebből az átlagember nem fog semmit látni,csak a haverok és a nagytőkések zsebébe fog a pénz vándorolni,mint 98-2002 között.

A nyugdíjasok, betegek, munkanélküliek megsarcolása helyett inkább a gazdagokra kellene vagyonadót kivetni.

De ez a kormány csak a felső középosztályt támogatja.

2011. jan. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Most még semmi. Majd meglátjuk, hogy milyen pályázatok lesznek, és azokat kik nyerik meg. Bár ezzel kapcsolatban hasonlóan érzek az első válaszolóval.
2011. jan. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%

Úgy látom, már megint megvesszük kilóra Európát!


Hahahaha...

2011. jan. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Ha már a véleményem érdekel, szerintem az egész kormánynak lesz új kastélya parkkal úszómedencével és új luxus audija.

Nagyjából ennyit fogunk ebből észrevenni.

2011. jan. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, intézkedést kell csinálni, és ha most van egy tervjük, és azért egy kis idöbe telt írni ezeket a terveket, és a mostani helyzetet ellemezni, azért legalább valamit csináltak, nyár óta..

A másik kérdés ha tényleg intézkednek és csinálják mind ezt, nekem hogy szécsényi tervnek, hívják, egy nagy dolog.

Ès szerintem, azért nem olyan tiszteletlen senki, hogy szécsényi tervnek hív valamit, amit nem gondol komolyan.

2011. jan. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg te vagy tiszteletlen, de k.rvára, amiért lusta vagy rendesen leírni Széchenyi nevét, te tudatlan barom.
2011. jan. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Többször is végig olvastam ezt a víziót! Orbántól megszokott szóvirágok csupán. Semmi konkrétum nincs benne. Minden nagyon szép,minden nagyon jó,mindennel megleszünk elégedve!

Az előző Széchenyi-tervet is csak a gazdagok vették igénybe,vagy csak az kapott,aki jattolt belőle. Legalábbis mifelénk. Megvettek egy rági kastélyt,és a tervből kapott pénzből luxusszállodává alakították. stb.

Nem leszek nagyon meglepődve,ha az év második felében kiderül,hogy az állam pénzén felújított gödöllői kastélyt Orbán neje megveszi családi-rezidenciának.

2011. jan. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Állandóan ezt hallom, hogy a gazdagok így, a gazdagok úgy. Nade kik számítanak gazdagnak?
2011. jan. 14. 17:36
 9/14 A kérdező kommentje:
És aki nem gazdag, az miért irigyli a gazdagot? Miért nem tekinti inkább ösztönzésnek, hogy ő is a jól keresők között legyen? Miért kell azt gondolni, hogy aki jól él, az sikkasztó és csaló?
2011. jan. 14. 17:38
 10/14 anonim ***** válasza:

"Miért nem tekinti inkább ösztönzésnek, hogy ő is a jól keresők között legyen"

Ez lehet nem teljesen ide tartozik, de muszály megírnom.

Tekintünk mi mindenre, de ha a te családos is napról napra él, és az is örömnek számít mikor 1-1 túrórudit veszünk! Szóval szórakozni kb. egy félévben egyszer van leehtőségünk elmenni --> egy mozi (inkább évente 1X). Ösztönözném a gyermekeket hogy tanuljanak, de nem tudom támogatni őket anyagilag a továbbtanulásban. Kéne hozzá egy kis fizetésemelés. Szóval szegény családokat elnyomják és bár nem lehetetlen de rettentő nehéz kimozdulni ebből a gyomorból!!

2011. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!