Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magánnyugdíjpénztártól most...

A magánnyugdíjpénztártól most jön majd vmi levél, vagy csak simán átléptetnek államiba?

Figyelt kérdés
Én ugy halottam h majd kell jönnie egy levélnek amibe tájékoztatnak h mennyia hozamom,azzal mit kezdhetek(önkéntes számlára utalni,felvenni) és hogyan. MIkor jönnek ez a levél? Valaki már megkapta?
2011. jan. 6. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:

pont tegnap kapott párom ilyet az otp-től


én még nem kaptam,ing-nél vagyok


az otp-sben nem irtak szinte semmi olyat amit eddig ne tudtam volna

2011. jan. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi még nem kaptuk meg a részletest (ING), de egy sima levelet, amiben leirják, mennyi a tőke és hozam a számlámon, azt már igen. Ennek ismeretében meg már lehet dönteni, hogy maradsz, vagy visszalépsz. Ha visszalépsz, akkor majd megkérdeznek, mi legyen a reálhozamoddal, kéred kp-be, vagy az önkéntesbe utalod, vagy odaajándékozod az államnak.
2011. jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!