Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Médiatanács politikailag...

A Médiatanács politikailag korrekt döntést hozott?

Figyelt kérdés

Megsemmisítette egy korábbi ORTT döntést, hogy ne a korábbi győztes Klubrádió, hanem a Katolikus Rádió kapjon meg egy olcsó frekvenciát, mindezt mondvacsinált indokokkal? Ez a politikailag fair elbírálás, amit ígértek?

[link]


2010. dec. 17. 11:26
1 2
 11/14 bumbi02 ***** válasza:

Akik utcakővel dobálóztak azt kivetette magából a tűntető tömeg. Fel is vette a kamera, hogy valaki mérgében betört 1 kirakatot erre a többiek megverték és kihajították!


bezzeg mikor a rendőr verte meg az utcakövel dobálózót akkor az rendőri brutalitás, meg stb... el kéne ismernetek hogy 2006ban volt egy békés tüntetö tömeg, és volt egy kisebb pár száz fős csőcselék.. és ezt a csőcseléket a rendőrség JOGOSAN bántotta... ne gyertek azzal hogy ártatlanokat is bántottak.. értelmes ember ha azt látja hogy égnek az autók, a rendőrök felsorakoznak, meg repülnek az utcakövek, nem fog arra felé sétálni...

2010. dec. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
biztos kaptak a csőcselékből is egy páran bár látam olyan felfételt is nem egyet sétált a pali 8 rendőr ráugrott 6 körbeálta gondolom biztosították a helyszínt 2 meg agyba főbe rugdosta a szerencsétlent való igaz ezek nagyon korekten esetek voltak
2010. dec. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 bumbi02 ***** válasza:

azért megnézném hogy a pali a sétálás előtt mit is csinált...


amugy meg, aki logikusan belegondol, egyből nem háborodik fel a rendörökön..

1. nem tudod megjegyezni mind a többszáz ember arcát. és mivel normális ember nem megy ilyen tömegbe sétálni, meg virágot szedni ezért aki ott van valószinüleg nem véletlen keveredett oda

2. azon miér nem háborodtok fel amikor az mtv székház lépcsőjére felszoritva álltak a rendörök és utcakövel dobálták őket? meg hogy fél tégla arcon találta a rendőrt? ezen miér nem háborodtok fel?

3. az pedig hogy alaposan elverték az illetőket.. én is ezt tettem volna, ha előtte felém is dobált volna utburkolatot...

2010. dec. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Nem szeretem amikor jön ez a én csak arra sétáltam story... Nyissa ki a szemét! Láthatja, hogy mi folyik ott! Ez mind humbuk! Én mindet agyon vertem volna, és kóterbe vágtam volna, válogatás nélkül! Szétvertek egy várost, rajtunk röhögött fél európa, mert a nagy magyarok kimentek "tüntetni"...
2010. dec. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!