Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarja a Jobbik elhallga...

Miért akarja a Jobbik elhallgattatni a bűnügyi híreket?

Figyelt kérdés

[link]


Korábban azon vinnyogtak, hogy a média nem számol be a bűncselekményekről. Most meg pont korlátozzák a médiát? Ugye akkor a kurucot és a barikádot is korlátozzák majd???


2010. dec. 13. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
mit vártál, ez a jobbik.
2010. dec. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Mit vártál egy olyan párttól ahol kidobnak embereket, mert nem hiszik el gépként a vezetőjük minden szavát és az arab terroristákkal barátkoznak?
2010. dec. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

"Korábban azon vinnyogtak, hogy a média nem számol be a bűncselekményekről."

Ilyenről nem hallottam még. Nem azt szokták mondani, hogy nem mondják meg az elkövető nemzetiségét?

2010. dec. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kokas Lajos ***** válasza:
83%
Párt állástól függetlenül én is unom már baromira, hogy mielőtt valami értelmes elhangzana a hiradóban (bár van olyan, hogy egyáltalán nincs benne), több halálesetet mutatnak be mint egy véres akció filmben. Köztük sok olyat ami súlyos családi tragédia és egyáltalán nem a nyílvánosságra tartozik minden részlete. Horror média a divat, de kétségtelenül sikeresen eltereli a napi, vagy átfogó politikai és gazdasági problémákról a figyelmet és ez valóban nem helyes!!!
2010. dec. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

pedig egyszerű, de nem mindenkinek van agya megérteni. a hírek nagy része általában szar dolgokról szól. ennyi. pedig történnek jó dolgok is.


ez a szenzáció, hogy ma ki halt meg kit öltek meg, hol ütközött egy busz stb,bár ez utóbbi nem bűnügy, hanem katasztrófa hír jaja.


azt amikor minden nap ez folyik a tv-ből, akkor csodálkoznak, hogy a magyarok pesszimisták.

2010. dec. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Végre egy értelmes jobbikos törvény.
2010. dec. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Harmadik vagyok, hasonló állásponttal. Bekapcsolod a híreket a tv-be nem hallaszt mást csak: "feldarabolta testvérét, levágta a felesége kezét, megölte anyósát stb..."
2010. dec. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem a Jobbik akarja csak, a FIDESZ is megszavazta. És szerintem teljesen jogos. Egy híradó legyen híradó, és ne 95 %-ban bűnügyi tudósítás. Elvetették a sulykot ezek a vezető médiumok, és helyes, ha ezt az állam most megpróbálja helyrebillenteni. Persze majd úgy is kijátsszák ezt is. Mert mondjuk csak 20 % lesz a bűnügy, a másik 70 meg egyéb katasztrófák. Én belevettem volna a katasztrófatudósításokat is a korlátozott kategóriába, és a bűnüggyel együtt lett volna mondjuk max 25-30 %. Nekem teljesen visszataszító, hogy ilyen nyíltan, felvállaltan mások nyomorából, szenvedéséből akarnak megélni ezek a médiumok! Kicsit olyan ez, mint a hullarablás. Meg azok a szánalmas kis interjúcskák a megölt fiú anyjával, a megégett férj feleségével stb. Teljesen megalázó, hülye helyzetbe hoznak tök szerencsétlen embereket.
2010. dec. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem veletlenul szerepelt az utobbi idoben annyi bunugy a hirekben raadasul erosen felnagyitva, feltupirozva hiszteria szintre! lehet mondani, hogy a media nagy resze baloldali megis a fidesz malmara hajtottak a vizet hiszen egyfolytaban ugy allt ki a fidesz a nyilvanossag ele miszerint az embereket nem kepes megvedeni a kormany mekkora a bunozes stb stb stb. Ugye elmekszik mindenki pinter sandor nyilatkozatara miszerint 2 heten belul rend lesz...


Nem vagyok fidesz ellenes de nyilvanvalo, hogy ez az egesz nekik hasznalt leginkabb viszont most mielott a figyi kezd visszanyalni inkabb a kistesverukkel beaadattak egy torvenyt amit gyorsan el is fogadtak. nehogy mar lejojjon az embereknek, hogy nincs nagyobb rend mint par eve...

2010. dec. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem politikai kérdés. Az a gond, hogy nincsen ingyenes, földi sugárzású hírcsatorna, ahol mondjuk 3 óránként lenne egy-egy rövidebb, illetve naponta 1-2 alkalommal egy komolyabb hírösszeállítás, a többi időben meg oknyomozó-riportok, bűnügyi műsor, stb. Tematizálni kellene a csatornákat. Akkor senki sem vinnyogna, hogy miért van tele horrorral a TV.


Amúgy most is van megoldás: Aki sokallja, nézzen disney channelt, akinek meg mindegyik kevés, ott a puruttya extrém. Hajrá.


Ja, és a média bármilyen korlátozása egy irdatlan hülyeség. Szólásszabadság van, nem? Csak pénzt ölnek bele, úgysem fogják tudni eltüntetni pl. a kurucinfót, ha le is lövik, úgyis visszahozzák, max. másik domainen.

2010. dec. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!