Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Állítólag publikus az internet...

Állítólag publikus az interneten a III/III-as ügynöklista. Hol találom meg ezt a listát (adatbázist), hogy meg tudjak keresni valakit?

Figyelt kérdés
Van pár ismerősöm akiket szeretnék megnézni. Egyelőre csak azt gyanítom, hogy benne voltak a disznóságban...
2010. dec. 12. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Érintett vagy? Én pld nem vagyok rá kíváncsi egyáltalán, pedig végigéltem azt a rendszert.
2010. dec. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2010. dec. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Talán csak nem eljutottunk végre arra a fokra amire a környező országok már sok éve?

Hogyan sikerülhetett ennyi év után így feltörni?

2010. dec. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"lista, amely alapján esetlegesen feltételezhető a gyanú, hogy becsületes közszereplők és felelős állami vezetők egy másik ország hírszerző szolgálatának, illetve különböző szervezeteknek dolgoztak."


Na ezt nevezem! FELTÉTELEZHETŐ!!!! Hogy lehet ilyen mocskos dolgot csinálni épeszűnek magát tartó embereknek?

Feltételezhető???

2010. dec. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves egyes, és négyes!

Én úgy gondolnám, hogy ha valaki, akkor ti bizonyára érintettek vagytok, hiszen annyira ágáltok a lista ellen.


Amúgy meg négyeske!

A lista pedig nem feltételezhető, hanem konkrét cselekmények alapján lett összeállítva.

2015. aug. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!