Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek megint cseberből...

Szerintetek megint cseberből vederbe fogunk kerülni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, most elég sokan elégedetlenek a Fidesszel, a Fidesz szavazók is. És akkor négy év múlva meg szavazunk megint az MSZP-re? Annak semmi értelme nem lesz. Ti, hogy látjátok,mi a véleményetek?
2010. nov. 27. 17:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
RIA! RIA! ANARHIA!
2010. nov. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy négy év múlva az emberek még mindig nem fogják belátni, hogy meg vagyunk vezetve ezzel a demokratikus baromkodással, így tovább fogják őket kopasztani.
2010. nov. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Én úgy látom, hogy soha és semmi szín alatt nem fogok sem az MSZP-re sem pedig a Fideszre szavazni, ahogyan azt eddig sem tettem. Idehaza egyedül akkor élhetnénk létbiztonságban, nyugalomban és elégedettségben, ha kormány a nép a kisemberek közül kerülne ki és az ő érdekeiket tartaná szem előtt. Számomra erre egyetlen alternatíva jelenleg a Jobbik Magyarországért Mozgalom. Bár több ilyen, a nép gyermekeiből álló párt is létezik, de egyenlőre ők az egyetlen akik egyáltalán parlament közelébe tudtak kerülni. És amiatt meg, hogy ez mekkora ellenárral szemben sikerült külön elismerésem nekik.
2010. nov. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%
Nem.Az beba*na.4 év múlva vagy megint Fidesz, vagy a Jobbik.De mszp soha többé!!!!!!
2010. nov. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem elsőnek a kérdező lője le magát, ha csak a Fideszt és az MSZP-t ismeri. Csak e kettő közt tud választani! :@
2010. nov. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"ha kormány a nép a kisemberek közül kerülne ki és az ő érdekeiket tartaná szem előtt. Számomra erre egyetlen alternatíva jelenleg a Jobbik Magyarországért Mozgalom."

Ezt valami pártgyűlésen hallottad? Hol kisemberek?

2010. nov. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Sosem voltam pártgyűlésen te bugyuta!
2010. nov. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Ha a Fidesz így nyírja az alkotmánybírák "jogait" és módosítja az alkotmányt szépen lassan ott kötünk ki, hogy négy év múlva szavazati jogunk sem lesz.

Komolyra fordítva a szót: nem csak a Fidesz és az Mszp létezik. Valamint: az biztos, hogy a magyarok megint bakot lőttek a Fidesszel, de leginkább az erőfölényükkel.

2010. nov. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Addig nem lesz változás, míg olyan részvételi arány nem lesz, mint Svájcban.Akik otthon maradnak választáskor, azok is szavaznak tudtukon kívül.A ki nem nyilvánított vélemény a legrombolóbb.
2010. nov. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem a Fideszt és az MSZP-t kb. a földdel kéne egyenlővé tenni, és soha többé nem szabad senkinek 2/3-ot szavazni, sőt, az lenne jó, ha kb. 5-6 vagy több párt bekerülhetne a parlamentbe.

Jelenleg úgy érzem, mint ha egy vödörből zuhannánk egy feneketlen kútba, de azért remélem, egyszer csak kikerülünk a biztonságos talajra.

2010. nov. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!