Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem fejt ki a Jobbik...

Miért nem fejt ki a Jobbik erősebb, meg nem alkuvó propagandát, ha el akarják érni a céljaikat?

Figyelt kérdés
Annyi lehetséges út lenne. Ha az ő helyükben lennék, akkor sokkal rátartibb lennék ezen a téren. Lehetne saját újságuk, figyelemfelkeltő plakátok, melyeken a közösségi oldalakon, szamurájkardokkal pózoló cigánygyerekek lennének elrettentő jövőt mutatva, saját rádióműsor, melyet lehetne fogni az ország területén és a külhoniaknál is, stb...
2010. nov. 12. 09:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én a fórumokat hiányolom. Azokat a gyűléseket amiket a kampányidőszakban csináltak.

Még egy évig nyomnák és a Fidesz felmorzsolódna.

A gondjuk az hogy a nagy szónokaik bent csücsülnek a Parlamentben, elég lenne inkább néhány ügyeletest bent tartani, és szavazáskor összeülni.

Politikai hatalmat csak az utcán lehet szerezni.

2010. nov. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 doboszoli ***** válasza:

Azért mentem el szavazni, hogy miattam ne kelljen ismételni a választást, óriási költséggel.

Sajnos az X-elés alapja nem a meggyőződés, hanem a "vakok között félszemű a király" volt.

Így "húztam" a Jobbikra. Ugyan volt a programjukban néhány eszement rész, de jó ellenzéket láttam bennük, emlékezve, hogy anno az idióta Torgyán is kevergette az állóvizet, kellemetlen kérdésekkel, sületlenségeivel bombázva a kormánypártot.

Ehhez képest... nem is folytatom, mert kitiltanak.

2010. nov. 13. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
58%

"Miért nem fejt ki a Jobbik erősebb, meg nem alkuvó propagandát"


Mert a 2010 áprilisi kampány idején rájöttek, hogy célszerűbb a begőzöltebb embereiket (mint Csanádka) inkább visszahúzni a háttérbe, mert egy "erősebb propagandával" a maradék híveiket is elriasztják.


Ha a Jobbik erősködik, azzal elriasztja a szavazóit. Ha puhánykodik, azzal is veszti a szavazóit, mert érdektelenségbe süllyed. Ha elkezdi verni a tamtamot, utcára vonul, ordítozik, az nem lesz szimpa a mérsékelteknek. Ha csak a parlamentben illegeti magát, az nem lesz szimpa a radikálisoknak. A Jobbik le fog morzsolódni, igazán érdekes, hogy ezt már egy teljes éve, sőt, lassan másfél éve mondogatom, le is lettem zsidózva és hazaárulózva mindannyiszor, de a tények tények maradnak, a jobbik pedig egynyári sláger volt.


Egészen 2010 tavaszáig abból élt a Jobbik, hogy "kimondtukhogyvancigánybűnözés". Ennyi volt a Jobbik hatásos üzenete. Bármi másba belefogtak, az visszafelé sült el. És hát a végtelenségig nem lehet egyetlen üzenet hajtogatásából élni.


Tényleg, mivel fog a párt 2014-ben kampányolni? Hogy "mi vagyunk az új erő, mi hat évvel ezelőtt kimondtuk, hogy van cigánybűnözés, szavazzatok ránk"?


Emlékeztetnék arra, hogy Vona azt képzelte a 2009-es siker után, hogy 2010 tavaszán tovább erősödik a párt, megszerezve a 2. helyet, 2010 őszén még tovább erősödik, és 2012-re előrehozott választáson győz.


Nem volt B terve. Ő azt hitte, hogy annyira zseniális és annyira szerelmes belé az egész ország, hogy a Jobbik ölbe tett kézzel ülve nézheti végig, ahogy szép lassan az egész ország csatlakozik hozzájuk. "Megállíthatatlan előretörés", és a többi.


Aztán 2010 tavaszán nyilvánvaló lett, hogy a Jobbik nem tör előre, nem lett második helyezett, őszre érezhetően gyengült, és Vonáéknak ötletük sincs, hogy mit kezdjenek magukkal. Négy év áll előttük, amit fogalmuk sincs, mivel fognak eltölteni.


"Lehetne saját újságuk"


A naponta 40 ezer ember által olvasott Barikád és a 100 ezres olvasottságú Kurucinfó ugye smafu?


"cigánygyerekek lennének elrettentő jövőt mutatva"


Megcsinálhatják, hogy továbbra is erre a témára korlátozzák magukat, és akkor biztos a kiesés a parlamentből 2014-ben.


(Mi az a Jobbik? - Az a cigánygyerekes párt. - Mit akarnak? - Mittudomén.)

2010. nov. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13:27


"Én a fórumokat hiányolom. Azokat a gyűléseket amiket a kampányidőszakban csináltak."


Már megvannak a BMW-kulcsok és a kellemes képviselői költségtérítések, szóval ti már nem vagytok érdekesek a Vona-teamnek. Ahogy a Gárdát sem Orbán zavarta haza, hanem Vonáék jegelték le.


Egyébként tényleg nem emlékeznek a jobbikosok arra, hogy a jobbik hogy utálta még 2 éve "a politikusokat"? Mi is van most? Ja, országgyűlési képviselő urak lettek belőlük?


"Politikai hatalmat csak az utcán lehet szerezni."


1990 óta szerzett egy párt is politikai hatalmat az utcán? Ki kell várni a választást, ott lehet politikai hatalmat szerezni.

2010. nov. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!