Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ennyi agymosott...

Miért van ennyi agymosott ember Magyarországon aki azt hiszi,hogy a Mi Hazánk a Fidesz szatellitpàrtja?

Figyelt kérdés
És miért hiszik azt,hogy az egész életében a NER-ben lévő Magyar Péter a megváltó?

ma 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
🥱🥱🥱
ma 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Mert az emberek nagy része nem gondolkodik csak fölböfögi amit eléraknak. ezt a konteot egyébként a dk terjesztette el de azóta már a tiszások is nyomják mert Magyar Petike is belebegtette már egyszer. ugye tudjuk hogy Magyar Petike milyen ember, azt mondta hogy brüsszelben csak kamu állások vannak és oda csak lógni megy az ember majd kiment. na most ezeknek a szavazói milyen emberek lehetnek szerinted?
ma 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Sértegesd csak nyugodtan a szavazókat, ezzel csak azt éred el, hogy a Mi Hazánk kemény 1%-ra zsugorodik majd. Csak így tovább! :)
ma 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Mert antimagyar pjotr ezt terjesztette el.
ma 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!