Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csak Magyarországon...

Miért csak Magyarországon ilyen magas az infláció?

Figyelt kérdés
ma 08:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Jó kérdés, de majd mindjárt jönnek megmagyarázni hogy először is ez nem is igaz, másodszor ha igaz is akkor sem a kormány és Viktorta tehet róla hagyjuk dolgozni szegényt.
ma 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Mert 15 éve lkalmatlan kormányunk van.
ma 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Nem CSAK MO-on, hanem egész Európában
ma 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Mert a pártokat, most a Fideszt egyáltalán nem érdekli a nép jóléte, a gazdaság. Pl mikor 22ben osztogattak, az inflációt generált, mivel a pénztöbblet mögött nem állt teljesítmény. Meg mindenféle ilyen húzás van, ami rövid távon a valasztóknak szimpatikus, de káros. Ők nem értik, hogy összességében rossz-e valami. Most épp árstopomat vezetnek be, hadd dráguljon minden az árstopos termekeken kívül. Aztán ha nem lesz árstop, lenyelik a haszont az eladók, és tovabbi infláció lesz.

Persze a drága gáz, olaj is nagyon rossz a háború miatt.

ma 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Mééé a tyúúúcsány jobb lenne??!
ma 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs reális magyarázata, mivel a forint épp nem romlik, az energiaárak nem emelkednek, bért se fizetnek többet a kereskedők és az adók se változtak.

Ha más nincs akkor marad az hogy téged akarnak lehúzni, tőled akarnak több pénzt elszedni.

ma 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
A multik az okai elsősorban.
ma 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Tavaly pl bezzeg Romániában dupla annyi volt.
ma 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Megpróbálom tömören összefoglalni. Elsősorban a pride, ezen kívül még Brüsszel a háború a migránsok, Magyar Péter és egy kicsit Gyurcsány valamint Soros miatt. (Remélem nem hagytam ki egy tényezőt sem). 😅
ma 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%
A kérdés hazugságot tartalmaz.
ma 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!