Most komoly ettől rettegnek ennyire a balliberálisok?
Figyelt kérdés
Belgrádban majdnem kész van már a mini-dubaj (ugyanaz a cég csinálja): [link]
Szerintem egyáltalán nem szörnyű. Vagy inkább az elhagyatott szeméttel teli területet választjátok?
ma 17:08
1/18 A kérdező kommentje:
Ott van a videóban a rengeteg lakás. Ez egyáltalán nem luxus kategória. Ilyen lakásokat építenek manapság. Nem ez volt a vágyatok, hogy növeljék az ingatlan kínálatot?
ma 17:11
2/18 anonim válasza:
Ha választhatok, hogy szeméttel teli terület, vagy a gazdád zsebét tömöm, akkor inkább rohadjon el az egész ott ahol van. Köszi.
3/18 anonim válasza:
Nem retteges csak tudjuk kinek a kezeben landolna a penz. Nem mellesleg Belgradban a nagy toronyhazak nem rontjak el a tajkepet. Nalunk borzasztoan festenek ott. Nem toronyhazak kellenek, hanem lakonegyedek, ez a fovaros erdeke
4/18 anonim válasza:
Nem kívánjuk a fidesz klientúrát tovább pénzzel tömni.
5/18 anonim válasza:
Mond neked valamit az a szó kérdező, hogy szuverenitás?
Kellene, hiszen a gazdád sokat emlegeti.
6/18 A kérdező kommentje:
Csak azt felejtitek el, hogy az arabok tömnék a fideszesek zsebét. Akkor meg mit számít ez nektek?
ma 17:19
7/18 anonim válasza:
#6 Csak azt felejted el, hogy már megint hazudsz. Bár mit számít ez neked.
8/18 A kérdező kommentje:
#7 Nem az arabok a befektetők? Ők fognak ott építeni, ők hozzák a pénzt.
ma 17:23
9/18 anonim válasza:
#8 Milyen becsületes népség ez az arab, csak úgy döntik a pénzt az országba. Ja nem.
10/18 A kérdező kommentje:
Mégis mit akartok azzal a területtel kezdeni?
ma 17:36
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!