Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan kommunikálna le a...

Hogyan kommunikálna le a magyar kormány médiája egy ilyen történést, illetve milyen bírósági kimenetele lenne, hőst avatnának vagy menne a börtönbe az "önbíráskodó"?

Figyelt kérdés

Ha nyugat-európai mintára valami ide tévedt szomáliai vagy hasonló "cserediák" az utcán magyar nővel próbálna erőszakoskodni, kirabolni, egy környéken tartózkodó tettrekész magyar ember pedig úgy helyben hagyná hogy hosszabb ideig maradandó károsodásokkal kéne élvezne valamelyik magyar egészségügyi intézet vendégszeretetét?


Hőst avatnának, vagy menne az illető a börtönbe, meg még fizethetne is a vadnégusnak a fájdalomdíjat?


ma 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Rasszista támadásért mindenképp elitélhetnék, mert a leirásból úgy tünik csak a bőrszin számít nem a segítség védelem.
ma 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!