Orbán malacperselye (Mészáros Lőlő) meddig gyarapszik még magyarok kárára?
dec. 28. 10:53
A kérdező szavazást indított:
Amíg fel nem törik / meg nem állítják.
2026-os kormányváltásig, után pedig visszakerülnek a pénzek az államkasszába.
Passz vagy kifejtem.
16 szavazat
1/12 anonim válasza:
2050-nél hamarabb ezek nem tünnek el.
2/12 anonim válasza:
Nem a magyarok kárára, a külföldi versenytársak kárára sikeres. Magyarországnak csak jó, ha vannak sikeres cégei.
3/12 anonim válasza:
#2 Olyan cég nem sikeres ami az állami csöcsén élősködik.
4/12 anonim válasza:
3: pontosan. Ez a legrosszabb fajta kommunizmus.
5/12 anonim válasza:
#2: Tévedésben vagy. Ezek a cégek normál piacgazdasági körülmények közt secperc alatt csődbemennének. És ez a fő baj a jelenlegi magyar gazdasággal is, hogy alig van olyan cég, ami normál, "nyugati" körülmények közt is képes rentábilisan működni. Az gégyz gazdaságuk az EU-s pénzek, támogatások, és adóforintok lenyúlására épült, csak azok a cégek maradtak meg, melyek hozzájutnak ilyen pluszpénzekhez, vagy a pályázatokon túlárazottan tudják eladni a termékeiket. A normális kis cégeket már szinte mind tönkretették.
6/12 anonim válasza:
Ahol nincs verseny, ott Elios lámpák vannak.
7/12 anonim válasza:
Még nincs egy megyényi földje sem. Van még egy csomó bank... szállodák! Infókom cégekből is lehet még vásárolni
8/12 anonim válasza:
Mégegyszer elmondom. Semmi közöm nincs ehhez, de ha mégis van, akkor mindenki hálás lesz ezért.
(Hát azért nem mindenki, főleg nem a narancs)
9/12 anonim válasza:
A Mészáros Úr egy igazi Istenadta tehetség! Az ő sikere a mi sikerünk!
10/12 anonim válasza:
Kormányváltálsig biztosan. De nem lesz elvéve tőlük a pénz. Életük végéig megmaradnak a milliárdok. És ha van üzleti érzékük akkor tovább is gyűlik majd a pénz.
Lásd hitlert. Megkapta a büntetést ? Dehogy! Kitalálták az öngyilkosságot és így tanítják a történelemben. Valójában ki lett menekítve és luxusban élte elzártan az utolsó éveit. Minden ország vezetése tudta hol van. Megvartàk amíg magától meghal.
Ha most 2026 ban Orbánnak vége, szerintetek majd egy hajléktalanszállóra fog költözni? Röhögni fog az ellopott 100 millárdokkal a zsebében. Gondja a már nem lesz ebben az életben.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!