Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen előkészületeket tesztek...

Milyen előkészületeket tesztek arra az esetre ha 2026-ban a Tisza párt nyerné meg a választásokat?

Figyelt kérdés
Én elkezdtem orosz nyelvtanárhoz járni mert ha a Tisza megnyeri a 2026-os választásokat akkor én Oroszországba költözök.

tegnap 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz már most is, nem kell addig várni.
tegnap 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Pezsgő legyen behűtve!
tegnap 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-es valószínűleg megint Fidesz 2/3-ad lesz szóval nem valószínű hogy elköltözök, csak szeretek felkészülni a legrosszabbra
tegnap 23:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 Nem lesz. Pakolhatsz.
tegnap 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#5: Az orosz mellett magyart is tanulhatnál. A kétharmad helyesen 2/3 és nem 2/3-ad.
tegnap 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Bontom a pezsgőt!! Hajrá Tisza!!!
tegnap 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igazságot Schadl Györgynek és Völner Pálnak!xd
ma 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Végül is ha a Fidesz nyer megint, akkor majd itthon is érdemes lesz oroszt használni.


Ha szeretsz felkészülni a legrosszabbra, akkor ha Oroszországba költöznél, érdemes lenne katonai kiképzést is elvégezned, ha esetleg Ukrajnába küldenének.

ma 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor veszek egy Tisza cipőt, és krumplit dugok a nadrágomba, hogy úgy nézzen ki, mintha nekem is nagy fassom lenne.
ma 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem veszek két doboz sört. Az akkor is jó lesz, ha nem a Tisza nyerné meg végül.
ma 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!