Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki halotta hogy a Tisza párt...

Ki halotta hogy a Tisza párt saját magát járata le?

Figyelt kérdés
[link]

tegnapelőtt 18:30
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
85%

Ha DK nem lett volna akkor nem tartanánk ott hogy baloldali emberként egy jobboldali pártra kell szavazzak hogy esély legyen ezt a szektát eltűntetni a hatalomról.

Szóval lehet itt fröcsögni, de rajtatok DK-s szavazókon rohadt nagy felelősség van hogy idáig jutott a demokrácia Magyarországon. Mert nem tudjátok azt a szerencsétlen Ferit elengedni.

tegnapelőtt 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
85%

"Mivel mindkettőnek az IQ-light a célcsoportja, így büszke lehetsz magadra."

Mert ugye tudjuk, hogy a DK-ra csak nagyon okos, diplomás emberek szavaznak, a tudományos fokozattal rendelkezőknél alap, hogy a DK-ra szavaznak, és egyáltalán nem a komcsi nyuggerek adják a DK szavazótáborának többségét.

tegnap 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 DK-s ***** válasza:
0%

#41-nek:


Talán kérjünk elnézést hogy létezünk?


Nem kicsit vagy fasisztoid.

tegnap 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
A nagy baj az, hogy mi, 10 millióan hagyjuk, hogy a sajtóban politikai érdekeltségek is lehessenek!!!
tegnap 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Mandiner? :D Nincs több kérdésem....
tegnap 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

A tenyek.hu-ról meg nem tudtam semmit, úgyhogy sajnos utánanéztem.

Volt pfa a bőrükön a választások előtt a tv-ben bejelenteni, hogy kire szavaznak, előre betanult szöveggel, jó sok pénzért.

tegnap 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
#43 Egyáltalán nem erre szerettem volna kilyukadni, de ha neked csak ezt sikerült leszürnöd a mondanivalómból, hát rendben van.
tegnap 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!