Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor miniszterelnök...

Orbán Viktor miniszterelnök úr ünnepi beszédjén jellemzően miért csak az 50 év feletti korosztály vett részt?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Őket sikerült összetoborozni, ők azok akik szerették az előző rendszert. Én is szerettem, mert annyit loptam, amennyit nem szégyelltem. A mostanit is szeretem, mert most is lehet lazán lopni, ügyeskedni. Mert hogy dolgozni nem szerettem soha.
tegnapelőtt 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Kádárnyuggerek akik előtte Gyurcsányt éltették. Mindegy kinek, csak tapsolhassanak
tegnapelőtt 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Mert ők gondolnak nosztalgiával a kádár-korszakra, mikor az orosz elvtársakkal építették a szocializmust és lopták a napot.
tegnapelőtt 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Haggyad már! ha a Vízügyeseket nem hívta volna oda akor csak pár megtévesztett fidesz zombi lézengett volna ott. :)))))
tegnapelőtt 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Mert kirándulóidő volt, mindenki ment a szabadba. Nekem eszembe nem jutna egy pihenőnapon (vagy bármikor máskor) politikai eseményre menni.
tegnapelőtt 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Mert a fő tömegbázisa továbbra is az a néptömeg, aki akkor volt fiatal, amikor a Fidesz nevet felvették.
tegnapelőtt 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert Orbán velük együtt nőtt fel. Ha úgy lenne, hogy nagyon elk*rná és Gyurcsány lenne a miniszterelnök, egyből átigazolnának.
tegnap 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!