Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért dühöngenek sokan a...

Miért dühöngenek sokan a forint romlása miatt, amikor ennél sokkal rosszabb árfolyamon is volt egy sokkal olcsóbb árszínvonal? Nem ezen múlik a jólét.

Figyelt kérdés

Volt olyan amikor 430 forint volt az Euro, és mégis a jelenleginél egy szignifikánsabban olcsóbb árszínvonal volt Magyarországon. Amikor a kamat triplázás hatására visszaerősödött 370 forintra, akkor akik árat emeltek a gyenge forintra hivatkozva, utána visszavitték az árakat a régire a forint mesterséges erősítése után? Ja, hogy nem. Azt elfelejtették.

Tehát egyértelmű, hogy a kritikusan alacsony reálbérek és a rekord alacsony fogyasztás hátterében nem a gyenge forint áll, hanem az emberi kapzsiság. Még a kutyakozmetikustól kezdve a kondi bérletig, a fodrászig mindenki infláció felett emelete az árakat. Azóta már itthon edzek, nem járok fodrászhoz beszereztem egy elektromos hajvágót, és ha lenne kutyám megszabadulnék tőle de szerencsére nincs. Egyszerűen túl drága etetni és túl sok járulékos költséggel járhat, az emberi kapzsiságnak köszönhetően.


Tehát összességében egy gyenge forinttal is jobban élhetnénk, ha nem lenne mindenki brutálisan kapzsi. Akkor miért a kormányt hibáztatják?


ma 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
jólvan mr agymosott
ma 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Hogyne, volt már 430 is az Euró bezzeggyúcsá...ja várj ez a Viktor meg az "előre megyünk nem hátra" alatt volt.
ma 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Akkor minek mondta a Viktor azt annak idején hogy a gyenge Forint a gyenge kormány oka? He? A 300 az már gyenge de a 430 már erős mi? Nem tollas kicsit a hátad, kérdező?
ma 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%

Nem azt mondta a Vezéred kérdező, hogy "Az a Miniszterelnök akinek a kormányzása alatt az EURO 300 forint fölé emelkedik NEM TUD KORMÁNYOZNI ÉS LE KELL MONDANIA"?


Jaaaaaa, hogy már eljutottunk oda is, hogy már a 400 forint sem gáz a híveinek. :) Sőőőőt jöhet az 500 is, a lényeg, hogy nálunk nincsenek nemátalakító műtétek az óvodákban, mint a hanyatló Nyugaton, ahol Soros és serege meglincselik a fehér-hetero-keresztény férfiakat.

ma 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Én nem rinyálok, nekem USD-ben és részvényekben van a megtakarításom 80%-ka. Forintban nem sok. Forint egy szar.
ma 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Euróba kapom a fizetésemet. Nekem nem számit. Had gyengüljön csak és akkor 2 euróért megveszem azt a pocsék országot.
ma 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!