Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mindenki nagyon boldog a...

Mindenki nagyon boldog a Nemzeti konzultáció miatt?

Figyelt kérdés

ma 13:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
8%
Csak a magyar nép.
ma 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
30%
Leginkább az Antilop.
ma 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%

Ön örül annak, hogy Magyarország Kormáya ismét hatalmas összeget költ ostobaságra?

- Igen, helyeslem

- Támogatom, hiszen azért fizetünk adót

- Nem. Nem gondolnám, hogy ostobaság

- Még több kellene


Kb. ilyen a felépítésük, nem?


Nálam a konzultáció személyes eszmecsere. Megvitatunk egy dolgot, és valami eredményre jutunk.

ma 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Jajj hát erre meg is iszok valamit :D
ma 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
41%
Én annyira nem értem ezt az egész hisztit a Nemzeti Konzultáció körül. Én ki nem állhatom, ezért egyszerűen letiltottam az Ügyfélkapun, azóta nem küldik a csomagot. Ha a többség is végre így tenne, az lenne a valódi üzenet az állampárt felé.
ma 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
EU pénzek hol vannak? Közpénzek hol vannak? Én erről szeretnék konzultálni.
ma 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
5. Kereslet-kínálat. Amíg a sok birca kitölti, addig lesz konzultácijó is.
ma 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki biztos nem.
ma 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A nyomdászok biztos, jó drágán nyomják ezeket.
ma 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

A szokásos társasjáték.

Az ellenzékiek diktatúráznak, hisztiznek mert szerintük mindent is Orbán egy személyben dönt el, itt nincs szabadság, senkinek a véleményét nem veszik figyelembe, a fidesz a 2/3-dal azt csinál amit akar stb. stb. Aztán jön a szokásos konzultációs kérdéssor amiben a kormányon levők MEGKÉRDEZIK az emberek véleményét és utána azt csinálják amit a többség mondott. Ekkor az ellenzékiek szokás szerint azon pörögnek, hogy feleslegesen mennyi pénzt dobtak ki a kérdésekre, nem is lehet mást válaszolni, mint amit a kormány akart blablablabla...

Ez megy egy évtizede, sokadik alkalommal.

Mi lenne ha végre egyszer minimálisan következetesek lennétek az ellenzéki oldalon? Kérdezik a véleményeteket - AKKOR MONDJÁTOK EL! Ott van rá a konzultációs kérdéssor. Válaszolhatsz mást mint amit a kormány szeretne? Igen. Akkor válaszold azt! Ha te is azt válaszolnád amit a többiek és amit a kormány is szeretne akkor meg FOGD BE A SZÁD legalább és ne hisztizz!

A demokrácia sokba kerül. A népszavazás is, a választások is, a parlament is, a képviselők is, minden. Ha nem akartok diktatúrát akkor ezt ki kell fizetni. Akkor ne hisztizzetek amiért egy demokratikus véleménynyilvánítás pénzbe kerül! Ne a kukába dobjátok, hanem VÁLASZOLJATOK!

ma 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!