Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Közvéleménykutatás ide vagy...

Közvéleménykutatás ide vagy oda, mások is azt gondolják, hogy választások útján nem leválthatók a jelenleg regnálók?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom, hogy már sok közvéleménykutatást láttunk. Vezet az ellenzék 4%-kal stb, de a fidesznek mégis 2/3-a lett minden alkalommal.

2026-ban sem várok mást még akkor sem, ha sokan reménykednek. Eddig is reménykedtek. Hallottam itt ezerszer, hogy most vége lesz a NER-nek. Hát nem lett. Szóval én ebben nem hiszek.

Van más is, aki hasonlóképp gondolja, hogy addig, amíg OViktor él, addig nem lesz változás.Ahogy Putyinnál sincs, sem Kim Dzsongunnál.



ma 16:28
1 2
 1/14 Mad Max2 ***** válasza:
20%

Le lehet váltania fideszt


nagyon egyszerű...


Ha nem szavaznak a fideszre akkor nem nyer a választáson


ennyi:)

ma 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Én nem ezt gondolom.
ma 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ez az ország, valamiféle össznépi amnéziában szenvedhet.

Az egyik fele, nem emlékszik arra, hogy az államnak milyen kötelezettségei vannak, amikért felelnie kellene, de mindenki semmibe veszi, a másik fele, meg mintha nem élt volna az előző 15 év alatt ebben az országban és nem látta volna, hogy működik a magyar politika.

ma 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

1, nagyon egyszerű, de, 15 év alatt, ez senkinek sem sikerült, sehogy!

Annyira, mégsem olyan egyszerű.

ma 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 DK-s ***** válasza:
48%

Így van. Nem leválhatóak.


Egy kétharmados módosítás a mentelmi jog kérdésében, és Magyarnak vége mint a botnak. Máris nem tud indulni miniszterelnöknek, mert ahhoz vissza kellene adnia az EU-s tisztségét, a magyar mentelmi jog pedig nem védené felelősségre vonástól.


Ez csak EGY példa.

ma 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem választások útján leváltható.
ma 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

Bármennyire is bagatellizálják meg cinikuskodnak a fidesz vezetők, igenis kuvára figyelik a közvéleménykutatásokat!

Be vannak fosva, a választások közeledtével egyre jobban. Mindent be fognak vetni, akár 10-szer átírják a választási törvényt meg átszabják a körzeteket.

Ne feledjük a bp. polgi választáson még a saját emberüket is feláldozták volna, csak hogy ne az ellenzék jelöltje nyerjen. Ezek a hatalom érdekében minden gaztettre képesek.

ma 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
pont lesz*rják a közvéleménykutatásokat, mert soha nem az alapján nyernek...
ma 17:08
 9/14 anonim ***** válasza:
8. Hát perszeeee, ugyanúgy, ahogy a márciusi állításuk szerint leszarják Magyar Pétert is (idézem: az a baloldal gondja), és azóta kb csak vele foglalkoznak minden szinten. Mondjuk Orbán annyira retteg, hogy még a nevét se meri kimondani.
ma 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mindenki pontosan tudja, hogy ez most más. Nem egy Gyurcsány az ellenfél, akit mindenki utál, meg nem egy Márki-Zay, aki az egymást is fúró ellenzék jelöltje volt. MP mindkét oldalt szapulja, látványosan nem tud ezzel mit kezdeni a rogán művek.
ma 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!