Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jó taktikának tartod, hogy...

Jó taktikának tartod, hogy Orbán Viktor legújabban Koppányként pozícionálja magát Magyar Péterrel szemben, aki ezek szerint korunk Szent Istvánja?

Figyelt kérdés

“ORBÁN V. :

Míg mi a magyar szabadságot védjük az Európai Unió birodalmi politikájával szemben, addig az új ellenzék is azt csinálja, mint a régi: idegeneket hív a magyarok ellen segítségül.”


“KOPPÁNY: Nincs visszaút, hisz István már a harcra készül, Idegeneket hív magyarok ellen segítségül. Pogánynak tartanak, pedig Bizánc jelét magamra vettem. Csak az volt a cél, hogy szabadságunk megőrizzem. “



ma 10:56
A kérdező szavazást indított:
Fideszes vagyok és jó taktikának tartom
Fideszes vagyok de nem tartom jó taktikának
Tisza párti vagyok és el kell ismerni, hogy ez ugyes taktika Orbán részéről
Tisza párti vagyok és az legyen a legnagyobb baj, hogy Magyar Pétert azzal támadja a Fidesz, hogy ő korunk I. Istvánja
Mihazánkos vagyok, és Orbán-Koppány tetszik nekem
Mihazánkos vagyok és nem tetszik nekem Órán-Koppány
Egyeb ellenzeki vagyok és a maga szempontjából jó taktikának tartom Orbán részétől
Egyéb ellenzéki vagyok és rossz taktikának tartom
5 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi mindig is Koppány népe voltunk valójában, ( "Bizánc jelét magamra vettem!")...
ma 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1:


Igen, ez is beszédes. Bizánc ma Moszkva.

ma 11:04
 3/10 anonim ***** válasza:
18%

2# tanulj egy kis történelmet, rád fér 🤯

[link]

ma 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3:


Biztos, hogy nekem kell tanulnom?:)


“A 19. században, a török birodalom hanyatlását kihasználva új aspiráns jelentkezett be a bizánci örökség átvételére: a magát már a 15. század óta új Konstantinápolynak hirdető Moszkva Az orosz cárok bár formálisan soha sem hódították meg a Balkánt, az ott élő szláv népeknek a török uralom alóli felszabadításával mind a mai napig meghatározó befolyást szereztek Európának ebben a kulcsfontosságú régiójában. Magyarország pedig ott maradt a kettévált római birodalom gyökeresen eltérő úton továbbfejlődő utódainak egymással ütköző érdekszférája között.”


[link]

ma 11:17
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Aggódok a miniszerelnök úr / beszédírója mentális egészsége miatt.

Vagy tompikától kaptak valami jó anyagot.


Szégyen hogy ilyen miniszterelnöke van egy EU országnak.

ma 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Dehát nem István védte a keresztényseget Koppannyal szemben?


Ki tudja ezt követni?

ma 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6:


Az a nyugati kereszténység volt. Orbán most tette le a voksát - kimondva-kimondatlanul az új Bizánc, azaz Moszkva mellett. Érdekes..


Már valóban, ha egyáltalán tudta, hogy a beszédírói miket tesznek elé..

ma 11:30
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
Kérdező, attól mert megpróbálod összeerőltetni egy rockopera szövegét Orbán beszédével, még semmi közük nem lesz egymáshoz.
ma 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sokat fogják még faggatni Orbánt és embereit az újonnan felvállalt Koppány-szerepről és “Bizánc jelének magára vételéről”, meglátod.
ma 11:57
 10/10 anonim ***** válasza:
A jobberek nem az eszükrő híresek, nekik ez csak egy èrzelmi önkielègìtès, tökèletesen megfèr nekik az hogy koppànyok ès a kersztènysèg vèdelmezői is egyben
ma 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!