Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is jól látja Deák...

Szerintetek is jól látja Deák Dániel elemző, amikor azt taglalja, miért volt tegnap is Orbán sikeresebb, mint Magyar?

Figyelt kérdés
Az elemző FB-bejegyzése szerint egyértelműen Orbán Viktor nyerte a mozgósítási versenyt. Egyrészt amíg Orbán Viktor beszéde alatt a jóval nagyobb Millenáris és a környező utcák is megteltek, több tízezren voltak a helyszínen, addig Magyar Péter rendezvényén hézagosan álltak az emberek, láthatóan a jóval kisebb Széna teret sem tudták teljesen megölteni. Másfelől pedig Orbán Viktor lényegretörő, tömör beszédet tartott, amiben az '56-os megemlékezés után pozicionálta az ellenfelét, aki a globalisták kiszolgálója. Magyar Péter ezzel szemben vontatott és unalmas beszédet tartott, az üzenetei teljesen széttartottak. Beszédes volt, hogy a szónoklata közben sorra távoztak a helyszínről a hívei, még ők sem tudták végighallgatni Magyar Pétert.
ma 09:05
A kérdező szavazást indított:
Igen, igaza van
Nincs igaza
33 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Sokat látott szakértő, csak tudja mipéniszt beszél.
ma 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Misery válasza:
80%
Te valami párhuzamos valóságban élsz? (Te is.)
ma 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ennek nem kéne versenynek lennie. Emlékezzen meg, aki akar, mondjon beszédet minden fontosabb politikai szereplő, ha akar. De ne azért, hogy versenyezzenek egymással. A nemzeti ünnepeknek nem az ilyenfajta versenyzésről kéne szólnia.

OV szerintem sokkal jobban tud beszédeket mondani, mint MP. (nyilván nagyobb tapasztalata van) Viszont ettől függetlenül MP népszerűbb és trendibb most.

ma 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Deák Dániel a fallosz szakértő.
ma 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
ez valami rituális péniszméregetés?
ma 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Abban igaza van, hogy Orbán beszéde rövidebb volt. Ez tény kérdés.


A többit meg jól megszakértette az elemző úr, azt mindenki eldöntheti maga, hogy egyetért-e vele. Engem speciel nem izgat, amit Deák úr mond.

Meghallgattam mindkettőt, össze tudom vetni magamnak.

ma 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Honnan tudja miről beszélt Magyar Péter, ha végig a péniszét szakértette?
ma 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A Danikának azért Deák a vezetékneve, mert egy-két köteg Deákon keresztül látja ilyen "tisztán" a dolgokat?
ma 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
ezt pénisz szakértői pozícióban nyilatkozta?
ma 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
54%
Mondhat deák bármit. orbánnak vége.
ma 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!