Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Többen azért szavaznak a...

Többen azért szavaznak a Fideszre, mert ha megkérdezik őket hogy miért, azt mondják "mutass tőlük jobbat". De ők valóban elég jók ahhoz, hogy rászolgáljanak a bizalomra?

Figyelt kérdés
Mert nyilván nem kell azért váltani, hogy még rosszabb jöjjön. De tényleg nincs náluk jobb? A balosokról tudjuk, ők már "bizonyítottak", ráadásul képtelenek megújulni. De vannak más szereplők, akik még nem lettek kipróbálva. Ők biztos rosszak lennének?
ma 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, teljesen mindegy, hogy kire, vagy mire szavazol, akárkire is szavazol, ez a rendszer nem engedi meg, hogy más győzzön.
ma 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, kire gondolsz, mint "más szereplők", és hogy nekik milyen elképzelésük, programjuk van.
ma 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
A Mi Hazánk az egyetlen amelyik tesz is az országért! Nyugodtan tessék megnézni Toroczkai oldalát! Ott tettek és nem csak szavak vannak mint magyar péternél
ma 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Aki igazi magyar érdekért küzdene, és láthatóan nem tudják irányítani sehogy sem, azt teljesen elnyomják és veszélyes személynek bélyegzik.

Letörlik a közösségi média felületről, ha le mered írni a nevét pozitívan akkor meghurcolnak. Mert ő egy ténylegesen nagyon veszélyes személy lenne számukra nézve. Na ő Toroczkai László, aki mellett sokan vannak ugyan, de a többséget nem tudja ez miatt megszerezni.

Soha nem lesz igazi magyar érdekeket támogató kormányunk, mivel irányítják a magyar társadalmat is.

Ettől függetlenül én nem taktikázok a szavazatokkal, hanem arra szavazok akit a szívem diktál, tudom hogy ő megérdemli!

ma 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát itt kettő opciót adnak a magyaroknak a globalisták:

1. Egy nehezen irányítható belső kis királyt Orbánt

2. Egy teljesen jól irányítható, szöges pórázon tartott Magyar Pétert.

ma 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pl nem azért szavazok 2010 óta folyamatosan a Fideszre!
ma 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát a Gyurcsány féle exszoci kádereknél tényszerűen jobban kormányoztak

MP egyenlőre fekete ló

ma 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!