Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tudnak a Tiszások...

Miért tudnak a Tiszások kulturáltabban kommunikálni mint a Fideszesek?

Figyelt kérdés
Ez a tegnap Tisza és Fidesz rendezvényen nagyon látszodott amikor meginterjuztstták őket vagy akarták

ma 06:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
57%
10, én csak félve merem megkérezni, hogy, amikor 0rbán Weberrel ült egy pártban, vagy megszavazta ezt az Ursulát, akkor 0rbánnak sem volt saját gondolata sem?
ma 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
55%

#11


Én ugyan nem a 10-es vagyok, de tudom a választ.

Eléggé jól követem az eseményeket.

Orbán egy ideig eléggé jól aláfeküdt Webernek meg Ursulának. Sőt sokáig az volt, hogy szóba ellenállt, de a fontosabb kérdésekbe tettekbe mindig kiszolgálta őket. Az utóbbi időbe viszont egyre több lett a konfliktus közöttük és Orbánnak van akkora mozgástere, hogy mindenbe nem fogja őket kiszolgálni. Mert van egy saját belső birodalma, erős oligarcha akikre tud támaszkodni.

Na ezt akarják megszüntetni Webwerék, hogy ez ne legyen.

Legyen egy engedelmes szolga aki MINDENT teljesít, és csak ők fizetik ezért. Az, hogy hagyták, hogy Orbán kialakítsa saját kis királyságát, azzal úgy elkanászodott, hogy már nem tudják irányítani.

Magyar Pétert szöges pórázon fogják tartani ebből okulva, az biztos!

ma 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
61%

10# pontosan, megspékelve néhány " százezer vagyunk ismét 😂, visszavesszük, tégláról téglára, legszegényebb, legkorruptabb, hazahozzuk" lózungokkal .

Szóval ők kultúráltabbak kedves kérdező... szerinted.... Hát nem tudom, néhány Tiszás ismerősömre ez abszolút nem igaz, agresszív, demagóg mind, mint diktafonos Péter!

ma 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
42%
12. Te miről beszélsz? Orbán csak hazafelé szájhősködik, mindig mindent megszavaz, vagy inkább kiküldik kávézni és nem szavaz! Egy súlytalan senki az EU-ban, csak idehaza nagy a pofája. Szidja az EU-t de tartja a markát, jó cigány szokás szerint.
ma 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Egyébként nem értem, ha annyira biztos a dolgában, hogy a köcsög Brüsszel le akarja igázni akis hazánkat, miért nem tart erről népszavazást? Hogy kilépjünk-e az EU-ból? Vagy hogy az EU-t vagy inkább az oroszokat támogassuk? És ha elbukna, eltakarodhatja az egész tolvaj bandájával együtt! De nem mer népszavazást, mindenki tudja, miért nem!!! Bukta lenne.
ma 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#14


Igen, egyetértek!

De van mozgástere kelet felé is tud nyitni, tetszik vagy sem!

És egyrészt olyan szempontból súlytalan senki, hogy nem ér semmit se szava az EU-ba.

De másrészt nem tudják már irányítani, hogy ne nyisson kelet felé! Tehetetlen az EU, láthatóan már nem engedelmeskedik!

Nekik olyan kell mint egy hűséges kutya. Magyar Pétert választották erre a munkára, és ez is lesz!

ma 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
16. De mi az, hogy nekik??? Látod te is úgy beszélsz, mint Orbán! Olyan, nincs, hogy nekik, meg Brüsszel, hanem csak nekünk! Mivel az Unio tagállama vagyunk, a részei, nem egy kivülálló ország!
ma 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#17


Mi az, hogy nekik? Azt hittem ezt tudod...

Parancsot teljesítő emberek vannak, és ezek a parancsok sok esetben olyanok, ami ellenkezik a tagállamok érdekével.

Ezért kellenek nekik olyan emberek, akiket tudnak irányítanak pénzzel, vagy zsarolással, hogy teljesítsék ezeket a parancsokat.

A legtöbb EU vezető, az már ilyen ember, egy pénzhatalmi elit kiszolgálói.

Magyar érdekeket kiszolgáló kormány már nem lesz, ahogy német érdekeket néző, német kormány sincs már.

ma 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Mert a FideSS meg sem próbál kulturált lenni, éppen ellenkezőleg. Az ő szavazóbázisának eleve agresszív, primitív, gyűlölködő viselkedésre épít.
ma 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
40%

#16


Lehet látni, hogy fogalmad sincs arról mi folyit itt :D

Nincs köcsög brüsszel, mert ők is csak kiszolgálók...

Itt annyi történik, hogy Európát beáldozták, azért hogy USA erősebb legyen.

Az EU vezetők nagy része vagy fizetve vagy zsarolva van, hogy teljesítsék ezt a parancsot.

Orbán is benne volt a buliba, de azért neki itthon van a királysága, és elkezdte félteni a seggét, hogy az is el fog süllyedni.

Ezért megpróbál úgy ellenállni hogy kelet felé jobban nyit. Ez nyilván nem tetszik a többieknek, mert volt egy megállapodás egy parancs amit a többiek teljesítenek is. Ő meg keresi a kiskapukat. Amúgy talán így Magyarországnak is lesz egy kis esélye a túlélésre, mert a kullancs nem akarja elveszíteni a gazdatestet. Annyira szánalmas, hogy ilyen világba élünk és ilyen politikai rendszerünk van :D

ma 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!