Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha most kellene szavaznod...

Ha most kellene szavaznod kire adnád a voksodat?

Figyelt kérdés

ma 17:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%

"#7: ja mert mint ha a tisza nem egy exfideszes által vezetett fidesz 2.0 lenne XD"


Ezt irom én is a 8-asban, erre lepontoznak :D

ma 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
13%
A Mi Hazánkra, mert szeretném ha ígéretükhöz híven visszaállítanák a kötelező sorkatonaságot Magyarországon és még talán az EU-ból is sikerülne minket kiléptetniük.
ma 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
33%

"Ezt irom én is a 8-asban, erre lepontoznak :D"

a liberós lelkek teszik ezt.

ma 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
11%
Meg a fidernyákok is, ha nem Fidesz istenítő választ ír valaki.
ma 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

#11 Valószínűleg az, aki lepontozott a Mi Hazánkkal nem értett egyet, nem pedig a Tiszával. Nem én voltam! Eskü! :D

Nem tudom, én a Mi Hazánkról (még ha nem is tudnám őket támogatni) nem gondolom azt, hogy Fidesz ivadék volna. Tulajdonképpen ha végig követed azt, mi történt itt az elmúlt kb. 20 évben, akkor pont, hogy a Fidesz vett át rengeteg ötletet, elemet, na és nem mellesleg rengeteg szavazót a régi Jobbiktól, ami most az MHM. A Fidesz és az MHM két olyan párt, ami (mára!) sok mindenben egyetért, de nem az MHM lett más, hanem a Fidesz.

Én inkább úgy látom, hogy a Fidesz próbált úgy alakítani magán, hogy nagyobb réteget tudjon lefedni, hogy beleférjen abba, hogy hozzá vándoroljanak a Jobbik támogatói.

Na és arról nem beszélve, hogy meglátásom szerint a Fidesz szavazói körében van egy bő 1.5 (akár 2) millió nemzeti érzelmű ember. Nem túl kifizetődő sértegetni őket, ha esetleg számítasz rájuk, hogy hozzád menekülnek a süllyedő hajóról, majd ha az a hajó elkezd süllyedni. Szóval talán ez az oka ennek a kimértségnek, amikor a Fideszt kritizálják, mert szokták, csak tisztelettel teszik, ezt meg sokan úgy értelmezik, hogy áh hát ezek együtt sütiznek. Az MHM hajt a Fidesz szavazói táborára, csak okosan csinálja. Ha ebbe nem sz-r bele valaki, ez előbb-utóbb be fog érni.

ma 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
Mi Hazánk. Duro Dora csőcse miat
ma 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
46%
vannak csőcsei? nem nagyon látni:D
ma 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!